Medtronic İnsülin Pompası ve Sarf Malzemelerinin Güncel Maliyetleri – Eylül 2020

İnsülin PompasıMedtronic İnsülin Pompası ve Sarf Malzemelerinin Güncel Maliyetleri - Eylül 2020

Medtronic İnsülin Pompası ve Sarf Malzemelerinin Güncel Maliyetleri – Eylül 2020

Birçoğunuzun bildiği üzere Medtronic, 640G model insülin pompasının, pompa sarf malzemelerinin ve sensör için kullanılan link yani transmitterin maliyetlerini arttırdı.

Bir aydır çok soru gelince ben de paylaşmak istedim.

Bu arada insülin pompası sarf malzeme maliyetleri sürekli arttırılıyor. SGK geri ödeme desteği arttığı anda da bu durum maalesef değişmiyor.

Güncel İnsülin Pompası ve Sarf Malzemelerinin Maliyetleri / Mayıs 2020 , Güncel İnsülin Pompası ve Sarf Malzemelerinin Maliyetleri / 9 Eylül 2019 ve İnsülin Pompası Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey / Bölüm 2 başlıklı paylaşımlardaki tablolardan/içeriklerinde maliyetlerin bugüne kadar nasıl geldiğiyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

754 sensörlü ve sensörsüz modelleri en son kampanyadaydı. Kampanya devam ettikçe bu modellerde herhangi bir fark alınmayacağı belirtiliyor.

Son olarak hangi insülin pompasını önerirsiniz? sorusuna da Hangi İnsülin Pompasını Önerirsiniz? başlıklı yazımda yanıt verdiğimi belirtmek isterim 🙂

6 YORUMLAR

  1. Merhaba Esra Hanım,
    Öncelikle çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim.
    20 Ocak 2021 tarihinde Sirkeci SSGM den gelen bir mailde insülin pompası için SGK ödemesinin 4.884,02 TL olarak bildirilmiş.
    Yeni yılda tutarlar yükselmesini beklerken tam tersi bir uygulama mı olmuş yoksa hatalı bildirim mi yapıldı bilemiyorum.
    Rapor vs süreçler tamamlandığında yine burada faydalı olabilir diye yazıyor olacağım.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: