Starbucks Tarçınlı Şeker

KH SayımıStarbucks Tarçınlı Şeker

Starbucks Tarçınlı Şeker

Denemelere devam ediyorum.

Bugün öğlen yemek aramızda alış-veriş merkezine gittik arkadaşlarımla. Kendimi iyi hissetmediğim için Starbucks’ta oturup kahve içtim. Aldıklarımın parasını öderken, Starbucks tarçınlı şeker gözüme çarptı. Hadi bir alıp deneyim dedim.

Kutusu çok şık. Kızaklı bir sistemi var. Kızaklı telefonlar gibi kaydırıp içindeki şekerlere ulaşabiliyorsunuz.

Yoğun tarçın tadını sevenler için fena bir tat değil. Ben sütlaç üzerinde tarçını sevdiğim için bu kadar yoğun tarçın tadı, bu şekerin içinde pek hoşuma gitmedi.

Not: Starbucks’a gittiğim gün pek iyi değildim. Kasada parayı öderken kutuyu ele alıp, kasadaki kişiye ‘aaa, çok güzel tatlandırıcı, fiyatı ne kadar?’ demiştim. 3,75 TL demişti. Üzerindeki koskoca ‘mint’ yazısı dikkatimi çekmemiş olacak ki, ‘tatlandırıcı değil mi?’ diye tekrar sormuştum. Evet yanıtını alınca almıştım.

Sizlerle de bir tatlandırıcı bu kadar kötü olabilir diye bir yazı paylaşmıştım 🙂 . Çok dikkatli biri olmama rağmen 2 gün sonra yazıyı tekrar okuduğumda ‘yahu bunun üzerinde mint yazıyor, bu bir tatlandırıcı değil. zaten içindeki kapsüllerde aspirin büyüklüğünde’ demiştim. Kısacası tatlandırıcı olarak aldığım ürünün şeker olmasının farkına 2 gün sonra vardım. UTANIYORUM KENDİMDEN 🙂 🙂

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: