Sensörlü Pompası Olan Bebeğimizin Annesi Hacer Hanım’dan

Çocuklar ve T1DSensörlü Pompası Olan Bebeğimizin Annesi Hacer Hanım'dan

Merhabalar Herkese,

Ben o minik pompalının annesi Hacer.

Kızımız Ela şu an 11 aylık oldu.

Sizlere kısaca anlatmak istedim. Bebeğimiz doğar doğmaz fark edilen bir durumdu. Ege Üniversitesi’ne 2.günü geldi. Hipoglisemi-hiperinsülemi teşhisi kondu. İlaçlar çözüm olmadı. 2,5 aylıkken ameliyata karar verildi. Bizim de ameliyat ettirmekten başka şansımız yoktu. Hekimlerimize güvendik ve başarılı geçen ameliyat sonrası pankreasın yüzde 95 i alındı. Şeker hastası oldu ama bizim için kısa sürdü.

3,5 aylıkken insülin pompasından kurtulduk. Şu an iyi ama sürekli kontroldeyiz.

Biz takipteyiz, hep tedirginiz ama kızımız yaşam mücadelesini verdi ve bize; ‘ben güçlüyüm bunu yenicem’ dedi. Biz sadece destek olduk ona.

Allah herkesin evladına şifalık versin.

Yaşamaya devam ediyoruz yorum yapan herkese teşekkür ederim….

Hacer Şahin

Not: İlgili yazının linki Sensörlü Pompası Olan Bebeğimiz

6 YORUMLAR

 1. Dilerim bebeğiniz büyüyene kadar çok daha iyi ve kolay uygulanan tedavi yöntemleri bulunur, bebeğinize ve bütün çocuklara şifa olur…Sağlıkla büyüsün inşallah.

 2. Allah sabırlı , sağlıklı ve umutlu günler göstersin.şifalar diliyorum.umuyorum çok uzun yıllar geçmeden bu hastalığımıza kolay ve basit bir çözüm yolu bulunur.bebeğize sağlıklı ve sıhhatli uzun yıllar dilerim.

 3. Facebook Yorumları

  TC Ömür Kaçar Allah şifa versin. Hastalığın yaşı yok.

  Mustafa Çağlar benim kızımda 5 aylık iken diyabet teşhisi konmuştu. Allah anasına babasına yardımcı olsun. acil şifalar diliyorum

  Tarkan Yıldırım Allah şifa versin inşallah. Umuyorum ki en kısa sürede bize hayat arkadaşlığı yapan diyabete çare bulunur.

  TC Gamze Somer Erbaş canım benim allah korusun onu

  Belinishaksu Ay Cok gecmis olsun

  Arkın Kaplan 🙁

  Merve Demir Dilerim bebeğiniz büyüyene kadar çok daha iyi ve kolay uygulanan tedavi yöntemleri bulunur, bebeğinize ve bütün çocuklara şifa olur…Sağlıkla büyüsün inşallah.

  diyabetimben.com Herkese Merhaba, Eğer yorumlarınızı bloğumuzda yani http://www.diyabetimben.com/sensorlu-pompasi-olan… linkindeki yazıya yaparsanız bebeğin annesi sizden daha fazla destek alır. sevgiler, esra avcı

  Hatice Murat Başboğa Allah yardım etsin inşallah

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: