Mehmet Ali’nin Sonuçları

Çocuklar ve T1DMehmet Ali'nin Sonuçları

Mehmet Ali’nin bana ulaşmayan maili bugün sonunda geldi. Büyük bir başarısını maillemiş.

Bu aralar tüm çocuklarımızın sonuçları gayet güzel çıkıyor. Umarım hep böyle devam eder.

Yeni-Resim

Annesi Havva Hanım, Mehmet Ali’ye tip-1 diyabetini yönetme anlamında oldukça destek veriyor. Ve oldukça araştırmacı ve bilgili bir anne Havva Hanım. Mehmet Ali de tip-1 diyabetini yönetmek için oldukça istekli ve başarı da sağlıyor.

Mehmet Ali’nin HbA1c sonucu 5,94 çıkmış. 

Ben tip-1 diyabetli hayatımda hep 6-7 arasında gittim. Bu değerleri görebilecek miyim bilmiyorum ama görürsem halay çekerim galiba mutluluktan 🙂

Seni çok ama çok tebrik ediyorum. Bisiklet kazandan ötürü de tekrar geçmiş olsun Mehmet Ali.

8 YORUMLAR

 1. Merhaba Mehmet Ali ,
  Çok tebrik ediyorum . Çok güzel bir değer. Biz de Çağla’nın test sonuçlarını dün öğrendik. Bizim değerimizde 6,2 çıktı . Bizi yendin :)))
  Tekrar tebrik ederim.

 2. Mehmet Ali’cim tebrikler yeniden…Doğru karbonhidrat sayımı,doğru besin seçimi,annenin ve benim desteğim ve tabiki SEN’in emeğin…
  başarmak istedik ve oldu:)
  Sevgiler

  • Nesil Hanım Merhaba,

   Mehmet Ali birkaç gündür oldukça kötü. Kan şekerleri 400 lerde.

   Bisiklet kazası geçirmiş. Ve sonrasında her zamanki insülin dozları yeterli gelmemeye başlamış. Mehmet Ali her gün spor yaparken kaza sonrası evden çıkamadığı için annesi Havva Hanım spor yapmadığı için olduğunu düşünüyor. Ki aslında spor yapsa da yapmasa da aslında insülinlerinin her durumda yeterli gelmesi gerekmez mi?

   Umarım sizin ve benim yorumlarımızı okurlar. Zira yaşadıkları yerde iyi bir endokrinolog olmadığı için çözüme kavuşmaları biraz zor gibi görünüyor.

   sevgiler

 3. Esra Hanım Merhaba Bugün gittik doktora onların yapabileceği bişey olmadığı için bizi sevk ettiler izmire perşembe günü gidiyoruz. Sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: