Anasayfa İnsülin Pompası İnsülin Pompası Set Yapışkanları İçin Bir Çözüm

İnsülin Pompası Set Yapışkanları İçin Bir Çözüm

4 3.931 görüntüleme

65918_10151629565638355_201196063_nİnsülin pompamızın setlerinin yapışkanları var bildiğiniz gibi. Ve bazı arkadaşlarımızın terlemeden, mevsimsellikten ya da başka sebeplerle set yapışkanları kolayca çıkıyor.

Ben de hiç tamamıyla çıkmadı ama sizlerin de bildiği üzere kenarları hep kalkıyordu bir dönem. Şu anda çok sık olmamakla beraber bu problem var.

Nesil Hanım’ın bir Facebook üzerinden yaptığı bir paylaşımı size aktarmak isterim.

İnsülin pompası kullanan ve ter ile set çıkmasından şikayetçi olan arkadaşlar için danışanım Meltem’in kullandığı ve önerdiği bir sprey var. Adı TEREMEN…

kullanım olarak spreyi, seti uyguladığınız bölgeye sıkıp 5 dk bekleyip seti takıyormuşsunuz ve 3 gün sorun olmuyormuş. Meltem kolunda çok rahat ettiğini söyledi.Sizinle paylaşmak istedim.Boyut olarak fotoğrafını da ekliycem.

Umarım sizin de işinize yarar.

sevgiler…

Uzman Diyetisyen Nesil Gören Atalay

Bu arada internette uygun fiyatlar satan sayfalar olduğunu da gördüm. Almadan önce eczaneden ve internetten fiyat araştırması yapın ve neresi ucuzsa oradan alın 🙂

  • merhaba ben tatılde denızden sonra sorun yasadım.hem bantın oldugu kısım kasınıyor hemde hemen bant cıkıyordu.orda 2-3 kere fazladan değıstırdım.bu sprey ıse yarıyorsa almak lazım.
    sevgıler.

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.