İnsülin Pompası Set Kablosu Renginin Yeşile Dönmesi

İnsülin Pompasıİnsülin Pompası Set Kablosu Renginin Yeşile Dönmesi

Ortalama 6 yıldır insülin pompası kullanıyorum. Bu süre içerisinde çok az sayıda teknik problem yaşadım. Her sorun yaşadığımda da Medtronic firması çözüm üretti.

Geçtiğimiz hafta sonu insülin pompası set kablosunun rengi dikkatimi çekti. Başı ve sonu değil ama orta kısmının rengi yosun yeşiline benzer bir renge dönüşmüş. Hemen kan şekerimi ölçtüm. Her şey yolunda. Medtronic’in müşteri hizmetlerini aradım. Durumu bildirdim. Havalardan ya da giydiğim kıyafetin renginin geçme ihtimali üzerine konuştuk. Ancak bugüne kadar havanın en sıcak halinde ya da hiçbir kıyafetimde bu tarz bir durumla karşılaşmamıştım. Yurt dışına konuyu aktaracaklarını ve gelecek cevabı paylaşacaklarını ilettiler.

Bu arada bu tarz bir kullanıcı tecrübesi olmadığını ve/veya bilgi almadıklarını söylediler.

Ben de ne olur ne olmaz o gün seti ve rezervuarı değiştirdim.

Dün akşam yine aynı renk değişimini gördüm. Seti bilerek değiştirmedim Kan şekerimde sorun da yok. Bugün sabah yine Medtronic müşteri hizmetlerini arayarak durumu aktardım.

Benzer durum yaşayan var mı?

2 YORUMLAR

  1. Gelen bazı setler parlak beyaz daha esnek. sanki daha kaliteli. Bazı setlerin kablosu ise mat beyaz ve sık sık tıkanma oluyor. müşteri hizmetlerini aradım bir bilgi malesef alamadımç

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: