İlaç ve Eczacılık Daire Başkanlığı’na Dilekçe Göndermeyenler İçin

Haberler&Gelişmelerİlaç ve Eczacılık Daire Başkanlığı'na Dilekçe Göndermeyenler İçin

indirHatırlarsanız GSS İlaç ve Eczacılık Daire Başkanlığı’na DİLEKÇE GÖNDERİYORUZ linkindeki yazımızda diyabetliler olarak SGK ve İlaç ve Eczacılık Daire Başkanlığı’na hep beraber sesimizi duyurmaya çalışmıştık. 

Sağlık Bakanlığı’ndan Flash Haber Geldi yazımızda da dilekçemiz ile sesimizi duyan ilgili kurum bize telefon yolu ile dönmüştü. Ve bir şeyler yapılacağını söylemişledi. Ama neler olacak bilmiyoruz?

Bu sebeple yine de bu sürecin peşini bırakmamak ve takip ettiğimizi hissettirmek adına lütfen mail yolu ile dilekçe göndermeye devam edelim. Şu ana kadar binlerce mailin gittiğini biliyorum.

Dilekçe yazısının üzerine tıklayarak açılan dilekçeyi bilgisayarınıza kayıt edin ve dilekçenin en altına ad-soyad ve iletişim bilgilerinizi yazın ve tekrar kayıt edin. Mailinizin konusuna ise ‘Diyabetli Bir Birey Olarak Taleplerim’ gibi bir şey yazabilirsiniz. Bu kısım size kalmış. Ama dilekçeyi mailinize eklemeyi sakın unutmayın. Her bir mailin ayrı bir önemi var.

Ardından mailinize bu dilekçeyi ekleyerek; 

  • gsstibbimalzeme@sgk.gov.tr 
  • gssizleme@sgk.gov.tr
  • gssilaceczacilik@sgk.gov.tr 
  • gsssaglikhizmet@sgk.gov.tr mail adreslerine gönderin. Çok zamanınızı almayacak. Hatta tanıdıklarınızdan bile rica edebilirsiniz mail göndermeyi. Ne kadar fazla mail giderse o kadar etkili olacak.

Bu konuyla ilgili Avukat Melek Yener, ben ve bir tip-1 diyabetli yakınıyla beraber İlaç ve Eczacılık Daire Başkanlığı’na Ankara’ya gideceğiz. Tarihimiz daha net değil. Randevu almaya çalışıyoruz. Taleplerimizi sözlü olarak da dile getireceğiz. Bu kadar emek verdiğimiz bir konu için siz de desteğinizi esirgemeyin.

Unutmayın bu ay özellikle bu konuların ilgili kurumlarca konuşulduğu ve karara bağlandığı bir ay. 

 

 

2 YORUMLAR

  1. Tek kelimeyle harikasınız.
    Allah cc. sizden ve sebep olanlardan razı olsun. Diğer tüm arkadaşlara şu mübarek günlerde acil şifalar diliyorum.
    Saygılarımla

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: