DiyabetimBen.com Twitter’da Baya Ses Getirdi

Haberler&GelişmelerDiyabetimBen.com Twitter'da Baya Ses Getirdi

Yeni Resim

Takipçilerimizden Dilek Demirbilek Karadavut’u biliyoruz. Arda Eren’in annesi.

Dün Dilek Hanım’ın eşi Emrah Bey ile tanıştık. Daha doğrusu bir etkinlikte beraberken konumuz olan Tip-1 Diyabetle ilgili Twitter’da bir hashtag açtı. Hashtagimiz #diyabetimben

Emrah Bey’in Twitter hesabını takip edene takipçi sayısı oldukça fazla. 131.788 takipçisi var. Ve hem takipçileri hem de diğer Twitter hesaplarındaki takipçiler üzerinde etkisi büyük. #diyabetimben hashtagi kısa sürede Türkiye Twitter aleminde 170 bin Twit ile 20. sırada yerini aldı.

Birçok önemli spor kulübünün Twitter hesaplarından, Cenk Eren’e ve bir sürü takipçisi olan Twitter hesapları Twitlerinin bir köşesine #diyabetimben hashtagini koydular. Bu Twitler önemli birinin dikkati çekti. AKP Gaziantep Milletvekili Sn Ali Şahin hemen konuyla alakadar oldu. Ki arka planda Emrah Bey, Ali Bey iletişime geçmiş.

Milletvekilimiz gösterdiği duyarlılık ile DiyabetimBen olarak beni ve Emrah Bey’i Çarşamba günü mecliste bekliyor. Amacımız tip-1 diyabetliler olarak hayatımızı kolaylaştıracak adımların nasıl atılması gerektiğini konuşmak. Aynı zamanda bir aksilik olmazsa tip-1 diyabetli Tuna’nın annesi Melek Yener, tip-1 diyabetli Çağla’nın annesi Asena Baktır Altınoğlu ve tip-1,5 diyabetli Barış Kayadelen de toplantımıza katılacak. Tip-1 diyabetlileri ilgilendiren kurum yetkilileri de o toplantıda olacak. Umarım güzel haberler ile geliriz. Ama ben tekrar ve tekrar AKP Gaziantep Milletvekili Sn Ali Şahin’e konuya gösterdiği ilgili ve alakasından ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Bugün ise Twitter’dan güzel bir haber geldi. Twitter, DiyabetimBen’in Twitter hesabının popüler olduğunu ve takipçi sayısı olarak % 363 büyüdüğüne dair bugün bir Twit atmış. Bu yazının resmi de bizim yani DiyabetimBen’in Twitter hesabının görüntüsü olsun ki resimin içerisinde atılan o Twiti de görebilesiniz.

 

7 YORUMLAR

  1. Bu gerçekten süper bir başarı Esra Hanım…tebrik ederim..Twitter da bu kadar kısa sürede (hile yapmadan) takipçi kazanmak ve listeye girmek büyük başarı!

  2. Slm esra hanım öncelikle sizi canı gönülden kutluyorum.lütfen görüşmenizde okullara diyabetli çocuklar için hemşire verilmesi konusunda sağlık bakanlığına önerge sunulmasınıda hatırlatın.Sevgi ve sağlıkla kalın.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: