Hep Beraber Cevap Verelim

Genel BilgilerHep Beraber Cevap Verelim

Değerli Arkadaşlarım,

Her zaman söylediğim gibi biz büyük bir aile olduk. Ve cumartesi günkü Medtronic toplantımızda bunu daha iyi hissettik hepimiz.

Eşlerimizle tanışmanın da ayrı bir etkisi oldu.

İçimizde diyabette kıdemli ve kıdemsiz arkadaşlarımız var. Özellikle kıdemli arkadaşlarımızın bilgileri oldukça fazla. Bu sebeple yazılara ve sorulan sorulara hep beraber yanıt verelim.

Genelde özellikle sorulan sorulara ben cevap veriyormuşum gibi bir düşünce oluştu bende 🙂 . Birlikte sorulara yanıt verirsek daha interaktif ilerleriz. Ve böylece soruyu soran ya da herhangi bir konuda fikir danışmak isteyen kişi birçok deneyimden faydalanmış olur.

Bu sebeple tüm sorulara hep beraber cevap verelim.

Bu arada yapılan Son Yorumlar’ı ana sayfada sağ tarafta aşağıya doğru gittiğinizde görebilir ve daha sağlıklı takip edebilirsiniz. (Görsel saglikpersoneliplatformu.net’den alınmıştır.)

6 YORUMLAR

 1. Merhaba Esra Hanım,

  Yeri gelmişken (tam da geldi mi bilemedim gerçi de :)) sorayım: acaba yorum yaptığımız konuya yeni bir yorum yapıldığında bize bir uyarı/mail/mesaj gelse nasıl olur? Teknik olarak mümkün müdür, kolay mıdır’ı bilemeden soruyorum bunu, affınıza sığınarak 🙂
  Mesela ben eski yazılarınızın altına soru soruyorum o konuyla ilgili olduğu için sorum. Sonra siz ya da başkası oraya cevap yazdı mı diye aklımda tutup /sık kullanılanlara ekleyip takip etmem gerekiyor. Onun yerine mail kutuma mesaj gelse “x konusuna bir yeni yorum geldi” diye. Hatta bu opsiyonel olsa da isteyenler bu mesajları engelleyip almayabilse. Facebook’ta bi zamanlar vardı bu.

  Arz ederim. 🙂

  Bu arada Selim’den, yazı ve fotoğraflardan anladığım kadarıyla keyifli ve verimli bir etkinlik olmuş, tebrik ve teşekkür ederim ben katılamamış olsam da. 🙂 Başka toplantılara diyelim 😉

  Sevgiler

  • Ajda Hanım Merhaba,

   Bu konu üzerine çok düşündük ama yapamıyoruz 🙂 .

   Fatih Bey’e konuyu aktarmıştım. Ama şimdilik teknik alt yapımız bunu sağlayamıyor. Umarım biraz daha bu konu üzerine çalışıp birşeyler ortaya çıkarabiliriz.,

   Şimdilik önerim ana sayfada sol tarafta ekranın altına indikçe son yorumlar kısmından yorumları takip etmeniz olacak. Son 10 yorum o kısımda görünnmekte ve güncellenmekte.

   Etkinlik güzel oldu. Bir dahakine sizi de bekleriz 🙂 .

   sevgiler

 2. Hmm, anladım. Umalım yetkililer (Fatih Bey bu noktada sanırım) buna bir çözüm bulsun 😛
  O soldaki yorumlar da son üç taneydi sanki eskiden, şimdi on olmuş, daha kolay yani takip etmek haklısınız 😉

  Görüşmek üzere, kolay gelsin 🙂

  • Ajda Hanım Merhaba,

   Evet, normalde 3 taneydi ama 10’a çıkarmayı başardım.

   Fatih bence bu konuya çözüm bulamayacak. Şimdilik bununla idare edelim derim 🙂 .

   sevgiler

 3. otomatik haberdar etmek için site içerisinde bir forum açma imkanımız varsa bu yardımcı olabilir diye düşünmekteyim Esra hanım abla 🙂

  • Taha’cım Merhaba,

   İşin teknik kısmıyla pek ilgilenmiyorum ama bloğu kurduğumuz arkadaşım Fatih Üçgün seni duysun 🙂 .

   Sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: