Anasayfa Genel Bilgiler Hayat Çok Değerli Kulübü Üyeliği

Hayat Çok Değerli Kulübü Üyeliği

11 8.353 görüntüleme

Hayat Çok Değerli Kulübü Üyeliği

Abbott’un Hayat Çok Değerli Kulübü’ne üye olmamla beraber bildiğiniz üzere bana birçok materyal gelmişti. Ve sizlerle Hayat Çok Değerli’den Geldi Bunlar yazımızda paylaşmıştık.

Abbott’dan Ürün Müdürü Pelin Sancak ile bloğumuzda yapacağımız bir çalışma için görüşmekteyiz. Bu süreçte Hayat Çok Değerli Klübü’ne üye olan ama üyelikleri neticesinde bana gelen hediyeler gibi hediye gelmeyen arkadaşlarımız için bir soru sordum. Neden her üye olana bu hediyelerden gitmiyor diye.

Hayat Çok Değerli Kulübü’ne tüm üye olanlara, üye sayısı oldukça yüksek olduğundan, ne yazık ki hediye paketi gönderimi yapamıyor Abbott.

Sadece web sitesinde Hayat Çok Değerli Kulübü kampanyaları olarak yer alan kampanyalara katılanlara hediye paketi gidiyormuş.

Yakında şeker ölçümü için Optium cihazını kullanan ve aynı zamanda insülin kullanan tüm üyelere de insülin taşıma çantası hediye ediyor olacaklar web sitesi üzerinden. Muhtemelen 1 ay içinde de bu uygulamayı başlatacaklar.

Abbott sosyal sorumluluğu çerçevesinde belki de Diyabetimben’e özel bir çalışma yapar ve hepimizin sıkıntısı olan şu insülin taşıma çantalarını tüm takipçilerimize göndeririz 🙂 .

  • Serpil Hanım, Emine Hanım,

   Artık çocukları püskevit diye ağlamayacak 🙂 . Herkesin bir çantası olacak 🙂 .

   sevgiler

 • Merhaba Esra hanım Boston’da diyabetli cocuklar için bir calışma varmış Dr.faustman tarafından.4 bölümden oluşuyormuş ilk bölümde ilacın güvenilirliği ve hiçbir zararının olmadıgı kesinleşmiş ikinci bölümde gönüllü hasta arıyorlarmış ilacın dozunu ayarlamak için, bize Amerika’daki bir doktor başvurmamız için başvuru formunu gönderdi ama biraz tereddutluyum açıkcası bir zararı olurmu diye sizin fikrinizde almak istedim yanlış bir karar vermek istemiyorum.sevgiler

  • Oğuz Bey Merhaba,

   İlk aşamanın güvenilir olması yani zararı olmadığı konusu netse ben olsam denerdim. Ama bu benim düşüncem.

   Dr. Faustman’ın çalışmaları oldukça başarılı biliyorsunuz. Son karar sizin olmakla beraber ben olsam en azından bu ekipte bu sürece ilacı deneyerek katkı sağlardım.

   sevgiler

 • Arkadaşlar şeker ölçüm çubukları fark ücretleri çok artmış bu konuyla ilgili kimlere nasıl ulaşmamız gerekiyor 9 kutu alıyordum yetmiyor ücretlide alıyordum abbott kullanıyordum çok pahalı nasıl çözüm bulabiliriz

 • bugün hediyelerimi aldım çok sevindim içinden bir sürü hediye çıktı ben sadece çanta bekliyordum çok teşekkür ederim

 • hayat çok değerli kulübü kulüb,ü olarak çok var tam olarak yazabilirmisiniz teşekkürler

  • Tezer Bey,

   Google’a Hayat Çok Değerli Kulübü yazın ve çıkan ilk linke tıklayın. Ancak sayfalarında şu an problem var. Açılmıyor.

   sevgiler

  Cevap Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.