Anasayfa Genel Bilgiler Esra 23 Temmuz’a Kadar Tatilde Olacak

Esra 23 Temmuz’a Kadar Tatilde Olacak

9 4.026 görüntüleme

Değerli Arkadaşlar,

Bildiğimiz üzere her gün yeni bir bilgiyi, yen bir konuyu ve gelişmeyi hız kesmeden sizlerle paylaşmaktayız.

Yazarlarımız ve sizler de gerek yazı gerekse yorumlarınızla bloğumuzun verimliliğini ve amaca hizmet etmesini sağlamak adına kendi evinizmiş gibi sahiplenmiş bulunmaktasınız.

Yarın sabah 06:40 uçağı ile Antalya’ya uçuyoruz Eşref ile. İzmir’den arkadaşlarımız bizi Antalya Havalimanı’nda karşılayacak ve geze geze İzmir’e doğru yol alacağız.

Sürekli seyahat halinde olacağımız için bloğa yazı girebilirmiyiz bilemiyorum. Ancak sizlerin yaptığı yorumları onaylayıp yayına alabileceğiz. Cevap yazmamız gereken tüm yorumlara da mutlaka cevap vereceğiz.

Yazarlarımız Emine Hanım, Emre Bey, Fatih Bey, Mehtap Hanım ve Öyküm Hanım bloğu aktif olarak takip ettiklerinden önemli bir durum olduğunda bizden önce onların sizinle temas kuracaklarına inancım sonsuz.

Telefonumu bilen arkadaşlarım ise beni istedikleri zaman arayabilirler. Artık tatilde olacağım için daha uzun sohbetler yapacağıma inanabilirsiniz 🙂 .

23 Temmuz Pazartesi gününe kadar izninizi rica ediyoruz. (Bu arada şu an çok duygusal bir havadayım. Sanki evimi terk ediyormuşum gibi bir hisse kapıldım.)

Sevgiler (Görsel fearlesscompetitor.com’dan alınmıştır.)

 

  • Emre Bey Merhaba,

   Çok teşekkürler. Tatil sonrası da Emine Hanım’a gidiyoruz 🙂 . Unutmayın

   Sevgiler

 • Esracım güzel günleriniz olsun inşş.en kısa zamandada bekliyorum umarım aksilik olmaz hiççç.iyi tatillerrrr sevgilerr.
  Bu arada yazar kadrosuna layık gördüğün için teşşekür ederim.henüz birşey yazamasamda
  BURDAN TÜM ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM.BEN KONU BULANA KADAR SORMAK İSTEDİKLERİ BİR KONU OLURSA HİÇ BEKLEMESİNLER.21 YILDA EMİNİM BASIMA GELMİŞTİR VE PAYLAŞMAK İSTERİM
  SEVGİLERRRR

  • Emine Hanım,

   İyi bir tatil geçirmeyi hedefliyoruz. Sonrasında aksilik olmazsa sizdeyiz 🙂 .

   Yazarlık içinse ben bir şey yapmadım. Sizin bilgi birikiminiz oldukça önemliydi.

   Sevgiler

 • Cevap Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.