Anasayfa Çocuklar ve T1D Eren’in Diyabetteki 1. Yılı Bugün

Eren’in Diyabetteki 1. Yılı Bugün

5 3.687 görüntüleme

Eren’i tanıyoruz değil mi artık?

Buket Hanım ve İlker Bey’in oğlu Eren. Kayseri’de yaşıyorlar. Ankara’daki etkinliğimize de gelmişlerdi. Hatta meşhur mavi pikeyi vermişti Buket Hanım Ankara’dan İstanbul’a dönüşümüzde.

Bu kadar bilgi yeterli galiba 🙂 .

Buket Hanım’ın ilk yazısını hatırlıyor muyuz peki? Eren’in diyabetle tanışma sürecini anlatmıştı bize.

 

İlk yazının linki: http://www.diyabetimben.com/erenin-annesi.html

Eren bugün diyabetteki ilk yılını doldurdu.  Buket Hanım’ın da dediği gibi şimdilik kutlamalar yapalım ama birkaç sene sonra diyabet tarih olursa artık anma törenleri yaparız.

Umarım anma törenleri daha keyifle geçer 🙂 .

 • Şubat ayını bekleyelim derken?Esra Hanım siz yine ne işler çeviriyorsunuz oralarda?Bak işte soru işaretini koydunuz kafamıza:)) Peki, tamam, bekleyelim bakalım…Hadi hayırlısı:))

 • Eren gibi ben de bugün Diyabette 1.yılımı doldurdum. Geçen sene bu zamanları hatırlıyorum da bir sürü tahliller, doktorlar, görüşmeler ve diyabet teşhisi.. Ardından gelen isyanlar, ağlamalar, üzülmeler, bu hastalığa nasıl alışacağım, nasıl bir ömür geçireceğim gibi sorular.. İnsan her şeye alışıyor diye boşuna demiyor büyüklerimiz, bende diyabetim ile yaşamaya alıştım, her geçen gün öğrendiğim yeni bilgilerle daha da alışıyorum ki bu süreçte sizin de payınız büyük Esra Hanımcım. Kendimi yalnız hissederken, çevrem de hiç diyabetli yok derken Diyabetimben sayesinde yalnız olmadığımı gördüm. Bu güzel site için tekrar çok teşekkürler. Sayenizde her gün diyabetle ilgili yeni bilgiler öğreniyorum. İleri de diyabeti anma törenleri yaparız inşallah.. Sevgilerimle..

  • Cansu Hanım Merhaba,

   Bloğumuzun önemli bir farkındalık yarattığını yorumlarınız sayesinde daha net görüyoruz. Çok mutlu oluyorum bu güzel yorumlarınızı gördükçe.

   Sizin de 1. yılınızı şimdilik kutluyoruz anma törenlerine kadar 🙂 .

   sevgiler

  Cevap Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.