Emre Bey’e Koskocaman Bir Teşekkür

Genel BilgilerEmre Bey'e Koskocaman Bir Teşekkür

Eski şirketimdeki üst yönetim kararı ile ayrılmıştım hatırlarsanız.

Şu an  farklı bir sektör ve şirkette keyifli bir çalışma ortamım bulunuyor.

Eşim Eşref Bey yeni işimi kutlamak adına bir çiçek ya da hediye olsun almadı. Buradan kendisine sitemleri iletiyorum 🙂 . Bu işin esprisi elbette. Eşref’in bana sarılıp, öpmesi bile dünyalara değer.

Bugün günlerden Salı. Ve sabahtan bu yana yoğun mülakatlar yaptık. Saat 11:30 gibi dahili telefonumdan kargomun geldiği söylendi. Üzerinde Emre Bey’in çalıştığu firmanın ismini görünce gelen kargonun önemi benim için daha da arttı.

Artık sularımı Emre Bey’in gönderdiği kupamdan içeceğim 🙂 . Çook mutlu oldum. Kendisini teşekkür etmek için aradım ama muhtelemen müsait değildi.

Dün akşam Emre Bey’i arayacaktım ama annemle alış-verişe gitmem gerektiği için unuttum 🙁 . Özür dilerim Emre Bey 🙁 .

12 YORUMLAR

 1. Öncelikle uçan kuşa çiçek gönderen ben, eşime çiçek gönderememenin derin üzüntüsü ve hüznü ile başetmeye çalışırken Emre Bey’in bu jesti beni bir kat daha üzüntüye boğmuştur. Kendisine teesüflerimi bildirir, tez zamanda eşime bir kahve makinası göndererek bu durumu telafi edeceğimi bir borç bilirim.

  Kamuoyuna saygıyla duyrulur… 🙂

  Şaka bir yana ben de Emre bey’e ince davranışından dolayı teşekkür ederim.

 2. sevgili eşref bey ve esra hanım;
  öncelikle teşekkürlerinize bir tenisçi edasıyla bende kendimizi ifade edebileceğimiz böyle bir ortamın oluşmasında ki emeklerinize böyle güzel karşılıklar vermeye çalışarak teşekkür etmeye çalıştığımı bilmenizi isterim. esra hanım bu arada sizde güle güle kullanırsınız inşallah. 🙂

  ayrıca eşref bey ben gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasına sebeb olduysam vallahi çok üzüldüm bunuda bilmenizi isterim… 🙂 ama şunu bilin ki size özel zaten bir tereyağlı iskender açık çekiniz bulunmakta ne zaman keşide etmek isterseniz.. buda bana olan teessüflerinizi bir parça azaltır umarım…

  daha güzel ve daha sağlıklı günlerde buluşup görüşmek üzere…

  • Emre Bey,

   Bugün de sesinizi duymak geyet iyi geldi 🙂 . Eşref Bey’in çiçek göndermek gibi zorunlulukları yok elbette. Bana sarılması ve öpmesi, ki yaptı, dünyalara bedel.

   Eşref’e iskender yasssaaakkk 🙂 🙂 . 3 ay sürecek bir diyet uyguluyoruz. Ama iskender yemeye başladığı an emin olun en mutlu anı olacak ve sizi ömür boyu bir daha asla unutmayacak 🙂 .

   sevgiler

 3. Eşref Bey,

  Latte makinesi istiyorum ama evde ortalamanın altında bir Latte makinesi var 🙂 .

  Yorumuna ne diyeceğimi bilemedim ama standart kadın modunda olmadığımı bildiğin için için rahat olsun, kutlu olsun, şen olsun 🙂 🙂 .

 4. esra hanım;

  zaten çekin ucunun açık olması önemli bence ben mesajımı verdim… kendiside bankacı zaten… hayırlısı olsun diyorum….ama yemekten sonra bursayı gezdirme bahanesi ile aldığınız kalorilerin hepsini yaktırmam da yanına cabası olacak size 🙂

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: