Accu-chek Performa Nano İsteyenler

Genel BilgilerAccu-chek Performa Nano İsteyenler

Değerli Arkadaşlar,

26 Mayıs buluşmamızda Roche İlaç firmasından Ercüment Bey bizimle beraber olmuştu. Accu-chek Performa Nano tanıtımı ve bilgilendirmesi yapmış, hepimize de birer ölçüm aleti ve ölçüm çubukları hediye etmişti.

Roche bu buluşma ve www.diyabetimben.com için belirli bir miktarda ölçüm aleti ayırdı. Şu anda bizim için ayrılan ürünlerden elimizde bulunuyor.

Ölçüm aleti olmayan ya da Accu-chek Performa Nano kullanmak isteyen arkadaşlarımız olursa esra [at] diyabetimben [dot] com mail adresine adres ve ad-soyad bilgisini maille gönderebilir.

Bizler de kargo yolu ile sizlere gönderebiliriz.

Şunu unutmayalım; kan şekeri ölçümü ve özellikle doğru ölçüm biz diyabetliler için oldukça önemli. Kan şekeri ölçmeyi lütfen düzenli yapalım. (Görsel roche.com.trdan alınmıştır.)


8 YORUMLAR

 1. Esra Hanım bugün kargo gelmiş teşekkür ediyorum her şey için Bu arada iş konusunda bir gelişm oldu bir bilgisayar şirketinde yaptığım başvuru sonucu mülakat ve işe alındım yani iş değişikliği yapıcam bir kaç gün içinde şuanda çalıştığım yerden ihbar süresini bekliyorum yakın bir zaman için insülin pompası hesapları yapmaya başladım. iş yoğunluğum düşecek dolayısı ile bedensel işlerin yok denecek bir pozisyon bakalım tekrar teşekkür ederim.

  • Ayhan Bey Merhaba,

   Ulaştığına sevindim. Hayırlı olsun 🙂 .

   Yeni işiniz de umarım daha iyi kan şekeri değerleri görürsünüz. Gelişmelerden bizi haberdar edersiniz.

   sevgiler

 2. Esra hanım bende baya bir araştırma yaptım ve accu-chek marka ölçüm aletlerinin doğru sonuçlar çıkarttığını en azından doğruya en yakın sonuçlar verdiğini öğrendim…Zaten daha sonra sitede de yazılarınızı okudum referans olarak sözünüze güvendiğim için bende bu makineden almaya karar verdim… Benim 2 tane makinem var fakat biri 10,15 fazla diğeride 20,25 aşağıda gösteriyor sonuçları, doğal olarak baya zorlanıyoruz düzeni oturtmakta…Sözün kısası elinizde makinelerden olduğunu yazmışsınız, makinelerden hala elinizde olup olmadığı ve fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim ? :)) Sevgiler 🙂

  • Kübra Hanım Merhaba,

   Bloğumuzda satış yapılmıyor. Ben sadece kendi deneyimlerimi paylaşıyor ve sizlerin de tecrübelerini anlatmasını bekliyorum. Diyabetle ilgili her konuyu yazıyor ve üzerine yorum yapıyoruz hep beraber.

   İsterseniz Roche’tan Ercüment Bey ile görüşür ve size ölçüm aleti ile ölçüm çubuğu gönderilmesini sağlarım. Elbette yine ücretsiz 🙂 . Bu arada Roche’un bize verdiklerinde kalmadı. Yarın Ercüment Bey ile konuşur size buradan yazarım.

   Sizden ricam esra@diyabetimben.com‘a adresinizi ve adını-soyadınızı yazmanız. Eğer Ercüment Bey ayarlarsa kargo için lazım olacak.

   sevgiler

 3. Esra hanım merhaba bugün saat 21.00 de şeker ölçüm cihazım bana geldi…Aracı olduğunuz için minnettar kaldım ,tekrar teşekkür ederim…Ercüment bey ile görüşemedim yani beni yada eşimi aramadı veya aradı ulaşamadı bilemiyorum…Ama bugün makinem geldi 🙂 Ercüment beye şahsen teşekkür etmek istiyorum mümkünse telefonunu mail adresime yollayabilirmisiniz? Yada ulaşabileceğim başka bir numara da olabilir…Sevgiler 🙂

  • Kübra Hanım,

   Ulaşmasına sevindim. Ölçüm çubuğu çıktı mı paketten? Merakımdan soruyorum 🙂 .

   Mailinize gönderiyorum telefonunu.

   Sevgiler

 4. Esra hanım paketten güzeller güzeli küçücük, hayatımda gördüğüm en sevimli makine ve bir kutu ölçüm çubuğu çıktı 🙂 Telefon için teşekkür ederim…Sevgilerimle 🙂

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: