Düzeltme Yazısı

Genel BilgilerDüzeltme Yazısı

12105Oğlumuz Eren’in 2013/2014 eğitim-öğretim yılı için okul arayışımız ve Kayseri TED Kolejinde ilgili müdür yardımcısı ile yaşadığımız diyaloğu anlattığımız “Eren Diyabetli Olduğu İçin Kayseri TED Koleji’ne Kabul Edilmedi!!! “ başlıklı yazımızda ve sonrasında yapmış olduğum yorumda yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek amacıyla bu yazı yazılmıştır.

Öncelikle yazdığımız yazı ve yorumlarla ilgili kişi ya da kurumlar hakkında bir kampanya başlatmam, DiyabetimBen.com sitesindeki insanları yönlendirmem söz konusu değildir.

Site içindeki paylaşımlarım ve resmi makamlara sunmuş olduğum dilekçelerdeki amacım; “TED Kayseri Koleji’nin benim çocuğum gibi tip-1 diyabet rahatsızlığı bulunan ve bu kuruma başvuran çocuklara daha duyarlı olmasını sağlamaktı. Kurumun zarar görmesi gibi bir amacım yoktur ve olamaz. Ben bir baba duyarlılığında ve olayın şaşkınlığı ile DiyabetimBen.com aracılığı ile sizlerle durumumuzu paylaştım.”

Söz konusu yazı altında yapmış olduğum bazı yorumlar tip-1 diyabet nedeniyle ailecek içinde bulunduğumuz durumdan dolayı, bir anlık öfkenin dışa vurumudur. Bu yorumlarda yapmış olduğum hoş olmayan ithamlardan dolayı ilgili kişi ve kurumlardan ÖZÜR DİLERİM.

Ayrıca söz konusu yorumlar siteden kaldırılmıştır. (Görsel kaynak: golbasitaraf.com)

Saygılarımla.

İlker YILDIRIM

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: