Dün Edremit’te Bir Buluşma Vardı

EtkinliklerDün Edremit'te Bir Buluşma Vardı

Yağız’ın annesi Tuğba Hanım dün mesaj göndermişti bloğumuzdan; ‘Esra hanım, Bugün Havva abla ,ben ve Funda hanım buluscaz. Hepimize iyi gelecek oturup çay kahve içicez resimleri gönderirim.’ diye.

Ben de dün saat 13:00 gibi aradım Tuğba Hanım’ı. Saat 14:30’da Edremit’te bir çay bahçesinde buluşacaklarını söylediler. Ben de 15:30 gibi hep beraberlerken arayacağımı söyledim. Ve aradım.

Bugün sabah Mehmet Ali bana mesaj göndermiş. Dün çektiği bir fotoğrafı bana mail atmış.

Mailindeki küçük notu sizlerle paylaşmak isterim; ‘Esra abla sizin yeriniz boş kaldı.  Nesil ablayla tanıştım Öyküm ablayla tanıştım Bir siz  Kaldınız.’ Gözlerim doldu bu cümleleri okurken. Eylül ayında bir aksilik olmazsa çıkıp gelmeye çalışacağız Mehmet Ali. Söz veremiyorum. Ama elimden geleni gelmek için yapacağım. Emin ol.

Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi soldan başlamak gerekirse; Yağız, Mehmet Ali’nin annesi Havva Hanım, Öyküm, Funda Hanım ve Tuğba Hanım olarak fotoğraf ilerliyor. Fotoğrafı çeken ise Mehmet Ali 🙂

Bu fotoğrafı da Havva Hanım çekmiş 🙂 Mehmet Ali de var.

Funda Hanım aramızda yeni katıldı. İyi ki de katıldı 🙂 Meğer Size Yazmaya da Çok İhtiyacım Varmış! yazısı ile bizi bizden aldı. Bu yazı ile kendisini daha iyi hatırlarsınız.

Çok keyifli ve verimli geçmiş buluşma. Bunun detaylarını da akşam Havva Hanım’ı aradığımda ve Öyküm ile konuştuğumuzda öğrendim.

Nerede olursak olalım gördüğünüz gibi artık yalnız değiliz ve değilsiniz. Bunun benzerini İzmir’de ve Kayseri’de de yaşadık. Artık bloğumuzdan tanışan herkes sosyal hayatlarında birbirleriyle de görüşüyorlar.

Umarım bu tarz buluşmalar ile kendimizi daha az yalnız hissederiz.

Dün Edremit’teki bu buluşma inanın fotoğrafa baktığınızda bile içimizdeki o ufacık yalnızlık hissini bile uçuruyor 🙂

7 YORUMLAR

 1. Esra Hanım,
  Biz de İstanbul’da böyle bir buluşma yapar mıyız 🙂 Gerçi İstanbul’un hangi yakasını bir araya getireceğiz o da ayrı 🙂 Benim İstanbul’daki son 10 günüm… Gitmeden tanışmayı isterdim gerçekten.

 2. Selamlar herkeze..

  Nedense konunun muatapları’ndan hiç kimse bir şey yazmamış..:D
  Öncelikle şunu söyleyebilirim; çok sıcak, çok güzel bir ortamdı.
  Herkez sanki birbirini daha önceden tanıyormuş gibiydi.
  Kendi adıma öncelikle Öyküm hanım olmak üzere, Havva ablaya, Tuğba’ya. Yağızım ve Mehmetalime çok teşekkür ediyorum.
  İyiki tanıdım sizi…
  Esra hanım sizede bir kez daha teşekkür ediyorum. Bütün bunlar bu site ve sizin sayenizde oldu çünkü.
  Sevgiyle kalın…

 3. Fundacığım,bizde seni tanıdıgımıza çok sevindik.O gün saatlerce oturduk ama yetmedi farkındaysan ,inşallah en kısa zamanda görüşürüz yine.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: