Diyabet Atölyesi ve ‘Liv’de Kahvaltı’

EtkinliklerDiyabet Atölyesi ve 'Liv'de Kahvaltı'

06219fa83c204ce29e6fad37c618884dLiv Hospital İstanbul Ulus’ta.

Facebook sayfalarında bu etkinliği görünce sizlerle de paylaşmak istedim. Liv’in kendi web sitesine girerek de bilgiyi teyid ettim.

Etkinlikle ilgili detaylar ise  http://www.livhospital.com.tr/etkinliklerimiz/size-ozel-etkinliklerimiz/diyabet-atolyesi-livde-kahvalti.aspx linkinde.

Kısaca bahsetmek gerekirse; 21 Eylül Cumartesi günü, saat 09:00’da Liv Hospital Konferans Salonu’nda Diyabet Atölyesi “Liv’de Kahvaltı” gerçekleşecek.

Doktor ve uzman kadrosunda ise; Doç.Dr. Serpil Salman, Uzm. Dr. Alev Özsarı, Dyt. Sanem Apa, Dyt. Burcu Erdöl ve Diyabet Hemşiresi Emel Namoğlu olacak ve doktorların önderliğinde kahvaltı gerçekleştirilecek.

Gitmek isteyen arkadaşlarımız olursa aşağıdaki yönergelere dikkat ederek hızlıca katılımlarını bildirsinler. Çünkü katılım sınırlı. 10 hasta ve 10 hasta yakını ile toplamda 20 kişi. Umarım yer vardır.

LCV: ulus.diyabet@livhospital.com.tr

Bilmeyenler için; LCV=Lütfen Cevap Verin demek. Yani katılım durumunuzu bildirmek için belirtilen e-mail adresine mail göndermeniz yeterli.

 

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: