Dr.Denise Faustman’a Bir Mail Gönderdim

Genel BilgilerDr.Denise Faustman’a Bir Mail Gönderdim

Hatırlarsanız Dr. Eyüp Aybek http://www.diyabetimben.com/dr-eyup-aybekin-verem-asisi-diyabetliler-icin-umut-oldu-yazisina-yorumu.html#more-3819 linkinden Dr.Denise Faustman ve araştırmalarıyla ilgili bir yazı yazmıştı.

Ben de bugün Melek Hanım’dan feyz alarak  Dr.Denise Faustman’a bir mail gönderdim. Aşağıdadır. Cevap gelirse mutlaka sizlerle paylaşırım.

Yazıyı Türkçe’ye çevirmek gerekirse; Bloğumuzda Dr. Eyüp Bey’in Dr.Denise Faustman ve araştırmalarıyla ilgili yazısından bahsettim. Bizim için yapacağı çalışmalarda kendisini gönülden desteklediğimizi belirttim.

Çünkü her ne kadar araştırmalarında maddi destek veremesek te en azından bu tarz bir mail atmak kendisine moral olmuş olur.

sevgiler

Dear Dr.Denise Faustman,

I am a type-1 diabetic and an insulin pump user. I live in Turkey.

My blog’s name is http://www.diyabetimben.com. I tell people about all the details of my diabetic life in this blog. 3 days ago Dr. Eyüp Aybek wrote an article about your research about diabetes. http://www.diyabetimben.com/dr-eyup-aybekin-verem-asisi-diyabetliler-icin-umut-oldu-yazisina-yorumu.html is the link to the article.

I hope that all the work you did for us who are type-1 diabetes will bring great results.

I wanted to give my wholehearted support to your research with this e-mail.

With my best regards,

Esra Avcı

My blog website: http://www.diyabetimben.com

3 YORUMLAR

 1. Esra Hanım merhaba,

  Bence Dr. Faustman ile irtibat kurmanız çok güzel bir fikir. Ben de kendisine yarın mail atıp Türkiye’deki takipçileri olduğunu ve güzel haberler beklediğimizi, ayrıca kendisi için yapabileceğimiz bir şey olup olmadığını sormayı düşünüyorum.

  Aslında hazır sitemizin sponsor kısmı boşken oraya bağış ile ilgili bir bannerları varsa o konulabilir diye düşündüm ben. Bağış yapmasa bile siteye giren sessiz takipçiler için de farkındalık olur, kim bilir belki bağış yapan gönüllüler de bulabiliriz 🙂

  • Selim Bey Merhaba,

   Harikasınız. Siz de gönderdiğiniz maili blogta paylaşın lütfen.

   Sponsor kısmı için bugün hemen gerekli işlemleri yapacağım. En azından blogta bu şekilde de destek vermiş oluruz. Öneriniz için teşekkürler.

   sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: