Anasayfa Genel Bilgiler Dr.Denise Faustman’a Bir Mail Gönderdim

Dr.Denise Faustman’a Bir Mail Gönderdim

3 4.836 görüntüleme

Hatırlarsanız Dr. Eyüp Aybek http://www.diyabetimben.com/dr-eyup-aybekin-verem-asisi-diyabetliler-icin-umut-oldu-yazisina-yorumu.html#more-3819 linkinden Dr.Denise Faustman ve araştırmalarıyla ilgili bir yazı yazmıştı.

Ben de bugün Melek Hanım’dan feyz alarak  Dr.Denise Faustman’a bir mail gönderdim. Aşağıdadır. Cevap gelirse mutlaka sizlerle paylaşırım.

Yazıyı Türkçe’ye çevirmek gerekirse; Bloğumuzda Dr. Eyüp Bey’in Dr.Denise Faustman ve araştırmalarıyla ilgili yazısından bahsettim. Bizim için yapacağı çalışmalarda kendisini gönülden desteklediğimizi belirttim.

Çünkü her ne kadar araştırmalarında maddi destek veremesek te en azından bu tarz bir mail atmak kendisine moral olmuş olur.

sevgiler

Dear Dr.Denise Faustman,

I am a type-1 diabetic and an insulin pump user. I live in Turkey.

My blog’s name is http://www.diyabetimben.com. I tell people about all the details of my diabetic life in this blog. 3 days ago Dr. Eyüp Aybek wrote an article about your research about diabetes. http://www.diyabetimben.com/dr-eyup-aybekin-verem-asisi-diyabetliler-icin-umut-oldu-yazisina-yorumu.html is the link to the article.

I hope that all the work you did for us who are type-1 diabetes will bring great results.

I wanted to give my wholehearted support to your research with this e-mail.

With my best regards,

Esra Avcı

My blog website: http://www.diyabetimben.com

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.