Diyabetli Köpek İçin İnsülinler Kargolandı

Genel BilgilerDiyabetli Köpek İçin İnsülinler Kargolandı

Diyabetli Köpek İçin İnsülin İhtiyacı yazımızı hatırlıyor musunuz? Tip-1 diyabetli bir köpek için Humalog Mix insüline ihtiyaç vardı.

O yazıdan sonra birçok kişi köpeğin sahibi Lale Hanım’a ulaşmış. İnsülin enjektörü ve birkaç adet Humalog Mix ulaştırmışlar. Hatta şu insülin olur mu diye arayanlar da olmuş 🙂 Yardımı seviyoruz 🙂

Benim de halen yüzyüze tanışamadığım Eczacım Can Bey’e konuyu bildirmiştim. Bana birkaç gün verin demişti. Dün bana Humalog Mix’ten iki kutu ulaştırdı. Ben de bugün acil kargo ile Lale Hanım’a İzmir’e gönderdim. Yarın öğlene kadar elinde olacak.

İnsülin taşıma cüzdanına koydum insülinler. Soğuk jel de ekledim ki sorun olmasın. Umarım sağ salim insülinler yarın Lale Hanım’ın elinde olacak.

Köpeklerde iğne ucu olmuyor. İnsülin enjektörü oluyor. Elinde insülin enjektörü olan ve hatta tip-2 diyabet olup Humalog Mix insülin olan varsa lütfen Lale Hanım ile iletişime geçsin. Lale Hanım’ın telefonu: 0 (532) 655 75 28

Bu arada ben hayvanlardan pek haz etmem. Beni tanıyanlar bilir. Kedi olan mekana gidemeyiz. Köpek konusu ise ayrı bir konu 🙂 Korkuyorum. Hem de çooook 🙂

NOT: Yazıyı Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşın. Alttaki Facebook, Twitter, Google+ ya da Pinterest butonlarına tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: