Diyabetli Çocuklar Zirvesi’nde “Diyabet Dostları Ödül Töreni”

EtkinliklerDiyabetli Çocuklar Zirvesi'nde "Diyabet Dostları Ödül Töreni"

Diyabetli Çocuklar Zirvesi’nde “Diyabet Dostları Ödül Töreni”

Hem sosyal hem de iş hayatlarımızda ‘teşekkür’ ya da ‘takdir’ edemeyen insanlarız. Bu sadece Türk insanına özgü bir durum da değil. Aynı zamanda ‘iyi şeyleri’ görmeyi değil hep ‘kötü şeyleri’ görürüz. Bu durum galiba arabesk ruhumuz ve her olaya duygusal bakışımızla da kaynaklı.

Diyabet; Bir Takım Oyunu! – Davetlisiniz başlıklı yazımızda sizlerle 19 Kasım 2016 günü İstanbul’da gerçekleşecek Diyabetli Çocuklar Zirvesi’nin detayları hakkında bilgi vermiştik.

Diyabetli Çocuklar Zirvesi’nde 3 ana kategoride ‘teşekkür plaketi’ verilecek. Tip-1 diyabetli hayatınıza dokunan doktor ya da hemşirelere ya da tip-1 diyabetli öğrencilerin öğretmenlerine ‘teşekkür etmek’ istiyoruz. İyi insanlara, güzel örneklere ‘teşekkür’ edelim ki örnek alınsın. Ve iyiliğin bulaşıcı olduğunu da tekrar göstermiş olalım 🙂

Tip-1 diyabetli bir öğrenci, okuldayken öğretmeninden destek alıyorsa ya da doktoru, hemşiresi tip-1 diyabetli hayatına pozitif etkisi oluyorsa hikaye paylaşmak için bir sebebiniz var demektir. Tip-1 diyabetli bir yetişkinseniz de durum aynı. Tip-1 diyabet yönetiminize katkısı olan doktor ya da hemşireniz varsa ve onlara ‘teşekkür plaketi’ verilmesini istiyorsanız sebeplerini hikayeleştirerek yazın.

Zirve, Diyabetli Çocuklar Zirvesi olsa da tip-1 diyabetli çocuklar, tip-1 diyabetli yetişkinler ya da yakınları yani herkes hikaye paylaşabilir. 

Bu sebeple 1 Kasım 2016 tarihine kadar hikayelerinizi bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz 🙂

Diyabet Dostları Ödül Töreni Hikaye Paylaşma Linki ‘ne tıklayarak teşekkür belgesi almasını istediğiniz kişiler hakkında hikayeleri bizlerle 1 Kasım 2016 tarihine kadar paylaşabilirsiniz.
 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: