Diyabetiz Biz Metin Davran Hakkında Kartal Cumhuriyet Başsavcılığı’na Yaptığımız Şikayet Hakkında

Genel BilgilerDiyabetiz Biz Metin Davran Hakkında Kartal Cumhuriyet Başsavcılığı'na Yaptığımız Şikayet Hakkında
Herkese Merhaba,

Sayın Metin Davran’ın Diyabetiz Biz  Facebook sayfasında hakkımda yapmış olduğu asılsız iftira, hakaretler ve telefonla tehdit sebebiyle, hakkında Kartal Cumhuriyet Başsavcılığı’na 21 Kasım 2014 tarihinde şikayette bulunmuştuk.

Yaptığımız şikayetle ilgili dosyanın Savcısı belli olmuştur. 2014/165123Hz. sayısına kayıtlı şikayetimiz ile soruşturma aşaması başlamıştır.

Aşağıda Avukatımız Ulaş ÖZTÜRK’ ün hazırladığı şikayet dilekçemizi sizlerle paylaşıyorum. Ancak bu süreçle ilgili şu aşamada mağdur olmasını istemediğim kişilerin ismini paintte sildim. Bu sebeple bazı kısımlar beyaz / boş görünecektir.

Tüm bilgiler Savcılık dosyamızda mevcuttur.

Gelişmelerden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim.

sevgiler,

1. sayfa 2. sayfa 3. sayfa

4. sayfa 5. sayfa 6. sayfa

7. sayfa 8. sayfa 9. sayfa

10. sayfa

6 YORUMLAR

 1. Esra hanim kisinin T.C. Kimligini adresini ve sizin adresinizi guvenlik acisindan kaldirirsaniz iyi olur. Hakli iken haksiz duruma dusmenizi istemeyiz.

  • Erol Bey Merhaba,

   Bu durum son anda aklıma geldi. Avukatımız bir sorun olmaz dedi ama yine de dediğiniz noktaları sildim. Uyarınız için teşekkürler.

   sevgiler,

 2. Hakan Kılıç okuyayım tamamını dedim ama baya uzunmuş böyle hayırlı işlerde karşı tarafın durumunu iyice bilmeden yorum yapmamak gerek.

  Diyabetim Ben Aslında benim için hayırlı, karşı taraf için hayırlı olmayan bir süreç Hakan Bey. Davanın sonucu beklemek en iyisi olacak. Sevgiler, esra

  Hakan Kılıç kardeşim hayırlısı olsun eger bu konunun böle olmadıgıyla ilgili bir bildiri yayınlarsa sizde yapıcı olun.. insanlar hata yapar..

  ØøYusuf Atış Øø Bunlar nasıl insan sizin gibi bi insanla uğraşıyor çok üzüldüm

  Yasemin Pişkinoğlu İnanıyorum adalet yerini bulacak Esra hnm.Can sıkıcı bile olsa canınızı sıkmaya deymez .Sevgiler:)

  Şehrazat Bekman Özkan Ben anlamadim Metin bey kimdir

  ØøYusuf Atış Øø Adalet yerini bulur

 3. Facebook üzerinden pek çok diyabet grubuna üyeyim, ama diyabetiz olarak açılmış siteye üyeliğim yok. Ben genelde üye olurum ve bir süre bakarım gerçekten diyabetle ilgili faydalı bilgi paylaşımları, doğru güzel şeyler paylaşılıyorsa üyeliğe devam ederim aksi durumda üyeliğimi iptal ederim. diyabetiz adlı siteden de iptal etmiştim çünkü çok gereksiz bulmuştum orayı. Şahsınıza yapılan bu karalamayı görünce ve ispatının mümkün olmadığı asılsız suçlamaları okuyunca bir kez daha üzüldüm biz diyabetliler üzerinden kimileri çıkar amaçlı veya bilinçsizce yanlış bilgilerle insanların beyinlerini dolduruyor.

  Sizinleyiz.
  Saygılar.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: