Diyabetimben.com 9. Yaşında

Haberler&GelişmelerDiyabetimben.com 9. Yaşında

Diyabetimben.com 9. Yaşında

Öyle büyük büyük cümleler kurmayacağım. Şunu yaptık, şunu ettik, şöyle farkındalık oluşturduk, böyle uçtuk gibi… Çünkü asıl mevzunun insanların akıllarında bırakılan iz.

Diyabetimben.com 17 Şubat 2012’den bu yana hayatımda, hayatınızda.

Ne ara 9. yaşına giriyor inanın anlayamadım.

Gerçekten daha dün gibi bir başlangıç…

Ha bugün ha yarın tip-1 diyabetin son bulma ümidi içimizdeyken; durmadan, vazgeçmeden, sabırla, keyifle yazmışım. Elbette sizlerin yazdıkları, paylaştıklarınızın da rehberliği ve katkılarıyla. Çünkü bir o kadar sizlerin katkıları da azımsanmayacak ölçüde 🙂

Ama şunu da biliyorum ki, bu kadar yıldır, “içsel tatmin dışında”, “başka beklentiler” olmadan paylaşmışım.

Belki en büyük cümlem şu olabilir;

Diyabetimben.com ile bir nesil büyüdü, büyümeye de devam ediyor.” 

Hoş asıl büyüyen çocuklarımız mıydı, yoksa biz miydik…

Diyorum ya; daha dün gibi aklımda bloğun kuruluşu, yaşadığımız heyecanlar, merak… Yıllar boyunca tanıştığım, tanıştığımız, hatta ‘dost’ olabildiğimiz kişiler.

Benim anlatacak çok hikayem var. Sinirlendiğim, mutlu olduğum, belki de tahmin ettiğimden de tepki verip bir o kadar coşkulu sevindiğim.

Tanıştığım ve hatta hayatımda olan çok değerli insanlar da var.

Bu sefer diyabetimben.com’un yaşını sizin paylaşacaklarınızla ‘kutlasak’.

Diyabetimben.com ve dolayısıyla benimle tanışma hikayeniz ve size kattıkları… Siz yazın, ben ve bizler okuyalım.

Ve son olarak; 9. yaş kutlu olsun mu bilemiyorum. Biliyorum ki; tip-1 diyabet son bulana kadar birbirimizin yol arkadaşı olmaya devam ederken, 17 Şubat 2012’de hayatıma, hayatınıza diyabetimben.com‘un girdiğini ben hep hatırlayacağım.

3 YORUMLAR

 1. Diyabetimben.com’ un yeni yaşı kutlu ve mutlu olsun ! Kurduğunuz bu blog yolculuğunda; kendine yoldaş arayan, merak eden, sorgulayan tip-1 diyabetlilerle birlikte büyüyerek ilerlemeniz takdire şayan! Sessiz bir takipçiniz ve insülin pompası kullanan 20 yıllık bir tip-1 diyabetli olarak blogunuzdan öğrendiğim bir çok şey olduğu gibi aklıma takılan soruların ve merak ettiklerimin cevabınıda kolayca bulabiliyorum. Aklıma takılan bir şey olduğunda anında ilk hareketim “diyabetimben.com tık tık” 🙂 Öncülüğünüz, oluşturduğunuz farkındalık ve yararlı bilgilere erişimimizi sağladığınız için çok teşekkür ederim. Hep birlikte nice sağlıklı, başarılı ve güzel yıllarımız olsun …

  • İrem Hanım Merhaba,

   Güzel cümleleriniz için teşekkürler.

   Her beraber öğrenmek, birbirimize rehber olmak kadar mutluluk verici bir konu yok galiba. Diyabetimben.com galiba eskinin Meydan Larousse’si gibi bir kıvamda.

   sevgiler,

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: