Anasayfa Haberler&Gelişmeler Diyabet Uzun Bir Maraton / Diyabetimben.com 6. yaşında

Diyabet Uzun Bir Maraton / Diyabetimben.com 6. yaşında

4 2.306 görüntüleme

Diyabet Uzun Bir Maraton / Diyabetimben.com 6. yaşında

17 Şubat 2012’de ‘Merhaba‘ demiştik. Keyfe keder kurduğumuz ve Türkiye’nin tip-1 diyabet odağındaki halen tek internet sitesi olan diyabetimben.com halen hayatımızda.

merhaba dünya

Bugüne kadar çok fazla kişiyle buluştum. Sağlık profesyonellerinden, tip-1 diyabetliler ve yakınlarına kadar herkesin güvendiği, önem verdiği bir platform olduk. Unutmayın; bunu hep birlikte başardık.

Tip-1 diyabet son bulana ya da tam otomatize yönetilebilene kadar birlikte olmaya devam edeceğiz. Ve umarım bir gün ‘Diyabet diye bir şey vardı.’ diyeceğimiz günleri de birlikte göreceğiz. Ve geriye kalan sadece diyabetimben.com ile kurduğumuz ve ‘geriye kalan dostluklar’ olacak.

İlk yazımızı 17 Şubat 2012‘de 22:16 saatinde yayınlamışız.

Bu gece 22:16‘da hayatımda önemli yeri olan eşim Eşref Avcı ile birlikte Facebook‘ta canlı yayında olacağız. Canlı yayını diyabetimben.com logolu Esra Avcı Facebook Hesabı‘ndan yapacağız.

6. yaşımıza girmişken geride kalanları, başarıları, başarısızlıklarımızı size anlatmaya ve birlikte sohbet etmeye çalışacağız.

İzleme ve Okuma Önerileri

Diyabetimben.com 5. Yaşına Giriyor

4. Yaş Videomuz

DiyabetimBen.com 3 Yaşında Videosu Sizlerle

Diyabetimben.com 1 Yaşında

  • Celalettin Yücesoy: Iyiki boyle bir olusumu dusunup gerceklestirmissiniz. Esref beyede sizede sonsuz tesekkurler . Saglikli nice yillara insallah.

    Esra Avcı: İyi ki Celalettin Bey. Bu sürede biz de çok şey öğrendik, geliştik. Selamlar, sevgiler 😊

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.