Ayın Diyabetlisi Taha İbrahim Çıttır

Genel BilgilerAyın Diyabetlisi Taha İbrahim Çıttır

Ayın Diyabetlisi Taha İbrahim Çıttır

Taha Bey 20 yaşında diyabetle tanıştı. Yaklaşık kendi deyimiyle 6,5 yıldır diyabetli.

Uzun zamandır diyabetine özen gösteremiyordu Taha Bey. Ancak bu ay diyabetine gösterdiği ekstra özen için Taha Bey’i tebrik ediyoruz.

Taha Bey, yıllık yaptırması gereken tahlilleri bugünlerde eksiksiz bir şekilde yaptırmaya başladı. Hatta yarın yani çarşamba günü bizim için oldukça önemli. Çünkü dün yani pazartesi günü verdiği kan tahlillerinin sonucunu alacak. Bakalım HbA1c’si kaç çıkacak?

Taha Bey ve benim tahminimce yüksek gelecek HbA1c’si. Dedik ya, uzun zamandır gerektiği özeni gösteremiyordu diyabetine.

Diyabetiyle ilgilenme çerçevesinde ara öğünlerini de dahil eksiksiz almaya başladı. Hatta Twitter hesabından aldığı ara öğünlerin de fotoğrafını çekip bizimle paylaşmakta 🙂 .

Bu azminden ötürü kendisini tekrar tebrik eder, diyabetli hayatını bu azimle kontrol altında tutmasını  dileriz 🙂 .

21 YORUMLAR

 1. 🙂 teşekkür ederiim, fotoğrafı çekerken, gülmemek için kendimi zor tuttum…

  Bu arada benim bu kadar özen göstermemde katkısı olan, değerli DiyabetimBen ailesine çok teşekkür ederim 🙂

 2. Taha Merhaba,

  McDonalds gibi bir köşe yapabilseydik harika olurdu ama biliyorsun Fatih evlendi 🙂 .

  Evlenmeyeydi rahatça o köşeyi yapardı bize 🙂 .

  Şaka bir yana diyabetine dikkat ettiğini görmek ayrı bir mutluluk. Bir de kan şekerlerine daha sık bakmaya başlasan daha da harika olacak.

  sevgiler

 3. Bende bakmak istiyorum, bunun için sabırsızlanıyorum hatta ablacım ama biliyorsunuz yarına kadar kendimi tatil etmiştim. 🙂 ama yarın hepsini yazdırıp zıpkın gibi fişşek gibi bir takibe başlayacağımı umut ediyorum 🙂

  Eşref abicim tabii ki 1 lira farkla süper boy istermisin 🙂

 4. Tebrikler için Teşekkür ederim. Abilerim ve Ablalarım olmasa ben de kendime bu kadar dikkat edemezdim. Hepinize Çooook Teşekkürler 😉

 5. tebrikler taha,
  tatil bitiyo he.))ama bu azimle bu ayın deqil bütün ayların diyabetlisi sen olucan artık bizim şekerler ellerinden öper)))senin adına çok sevindim inşallah böyle devam eder
  sevgiler

 6. Serpil hanım abla sayılı gün çabuk geçer derlerdi de inanmazdım 🙂 ne kadar çabuk geçti bir hafta… yarın kamp başlıyor sanırım 🙂 Gülistan hanım, bence biraz aksatmamak lazım bizden değerlisi yok, bunu anladığım için tedavime kaldığım yerden devam etmeye başladım… 😉

 7. Esra Hanım Merhaba,

  Bende ayın diyabetlisini yani Taha’yı tebrik ediyorum ve bundan sonra da hep böyle düzenli gitmesini diliyorum. Veeeeeeeee Bende sonucu çok merak ediyorum :)))))))))))

  Sevgiler

  • Değerli Arkadaşlar,

   Taha bu açıklamayı benim yapmama onay verdi 🙂 .

   HbA1c sonucu 7,9 çıkmış. Korktuğumuz 10’dan iyidir 🙂 .

   Eğitimde olduğum için Taha ile uzun uzadıya sonuçları hakkında konuşamadım ama Taha’dan ricam sonuçlarıyla ilgili bize bilgi vermesi blog üzerinden.

   Sevgiler

 8. Sanırım en önemli bilgiyi Esra abladan öğrenmiş oldunuz, ama ilgilendiğiniz, merak ettiğiniz başka değerler varsa sorabilirsiniz. Sonuçlarım gayet geniş bir yelpazede olduğundan hepsini buraya yazıp ta yer işgal etmeyeyim 🙂

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: