Arkadaşım Diyabet Koşusu İçin Çağrı

EtkinliklerArkadaşım Diyabet Koşusu İçin Çağrı

Arkadaşım Diyabet Koşusu İçin Çağrı

Diyabetle arkadaş olmak, diyabetle yaşamın ilk adımıdır. Bunun anlamı arkadaşlarınıza olduğu gibi, diyabete de özenle davranmaktır. Bunun ötesinde, diyabetle gelen zorlukları içimizde büyütmemek, kaygılarla kendimizi tüketmemektir. Bir kez diyabet olunca artık geçmişi geride bırakıp, geleceğe bakmak; diyabetle barışık bir yaşam sürmek en iyisidir.

Her yıl düzenleyeceğimiz “Arkadaşım Diyabet Koşusu”, egzersizin diyabetlilerin yaşamında yaratacağı farka dikkat çekmek yanında, esas olarak diyabetin önüne arkadaşım kelimesini ekleme çabasını da sembolize etmektedir. Koşmak, kuşlara yakın olmak, hafiflemek, ruhumuzu ve bedenimizi doğaya bırakmak, koşarken oluşan enerji ile yükselmek de demektir. Sizleri işte bütün bunlar için ama esas beraberce koşmak ve mutlu olmak için “Arkadaşım Diyabet Koşusu”na katılmaya çağırıyoruz.

Prof Dr Şükrü Hatun

Esra’nın Notu: Koç Grubu’nun eski bir çalışanı olarak Arkadaşım Diyabet Koşusu’nun Koç Topluluğu Bağlarbaşı Spor Kulübü’nde yapılacak olmasından büyük bir mutluluk duyuyorum.

Koç Topluluğu Bağlarbaşı Spor Kulübü harika bir lokasyonda. Yeşillikler içinde nefes alınabilecek bir yer. Ben ve Eşref de bir aksilik olmazsa o gün orada olacağız. Ama bu aralar hayatımızda çok fazla şey değişiyor. Gidebilir miyiz tam emin değilim.

Önemli Detaylar

Tarih: 18 Kasım 2017 Cumartesi

Saat: 10:00

Yer: Koç Topluluğu Bağlarbaşı Spor Kulübü

Web Sitesi: http://www.ktsk.com.tr/

Ulaşım İçin Kroki: http://www.ktsk.com.tr/iletisim/

Kayıt: Afişte bulunan mail adresi ya da telefondan kayıt yaptırmanız önemli.

Afişte de diğer tüm detaylar bulunmaktadır.

 

 

 

 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: