Arkadaşım Diyabet Aile Kampı 17-19 Ağustos’ta

EtkinliklerArkadaşım Diyabet Aile Kampı 17-19 Ağustos’ta

Arkadaşım Diyabet Aile Kampı 17-19 Ağustos’ta

Herkese Merhaba,

Prof Dr Şükrü Hatun‘un mesajını sizlerle paylaşmak isterim.

BİR DÜŞÜMÜZÜ DAHA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
ARKADAŞIM DİYABET AİLE KAMPI

“Arkadaşım Diyabet Kampları”, diyabetli çocukların eğitim ve sağlıklarını iyileştirmek amacıyla 1997’den beri İznik’te, 2011’den beri Diyarbakır’da (2016’dan beri ortak olarak İznik’te) düzenlenmektedir.

Bu kamplara çocuklarını gönderen birçok aile, kendileri için de kamp düzenlenmesini, çocuklarının aldığı kapsamlı eğitimi kendilerinin de almak istediklerini, ayrıca kendilerinin de diyabetli çocuğu olan başka aileler ile tanışmaya ve paylaşımlara ihtiyaçları olduğunu ifade ediyorlardı.

Yıllar içinde hep dile getirilen bu isteğe cevap vermek, “Kapsamlı Çocuk Diyabet Programı” adını verdiğimiz çalışmalarımızdaki “değer yaratma zincirini” tamamlamak amacıyla KOÇ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK DİYABET EKİBİ olarak “Arkadaşım Diyabet Aile Kampı” düzenliyoruz. Bu kampı, uzun yıllardır ülkemizde çocuk kampları düzenleyen ve bu konuda haklı bir üne sahip olan ” GELECEĞİN YILDIZLARI” ekibi ile işbirliği ile düzenlemekten ayrıca büyük memnuniyet duyuyoruz.

ARKADAŞIM DİYABET AİLE KAMPI ile ilgili bilgi edinmek ve ön kayıt yaptırmak için http://www.geleceginyildizlari.com/programlar-57/arkadasim-%20diyabet-aile-%20kampi-81.html linkine tıklayınız, daha sonra ise EK BİLGİLER VE KAYIT bölümüne bakınız.

Emek veren herkese teşekkürler.

Prof Dr Şükrü Hatun

2 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: