5 Haziran Pazar – Gelin Güneşin Batışını Beraber İzleyelim

Etkinlikler5 Haziran Pazar - Gelin Güneşin Batışını Beraber İzleyelim

Sevgili Abdullah Bahçekapılı ile galiba Kocaeli Üniversitesi’ndeki bir çalıştayda tanışmıştık. Kendisi MAC’te Diyabetlilerin Kişisel Spor Eğitmeni olarak çalışıyor.

Bu aralar diyabetli çocuklar ve aileleri için sporun da içinde olduğu etkinlikler yapıyorlar. 5 Haziran’da da İstanbul Maltepe’de Süreyyapaşa Sahil’de bir etkinlikleri var. 17:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Bildiğim kadarıyla etkinliklerinde koşu, eğlence gibi bir içerik oluyor. Hatta 5 Haziran’da pilates topu ile maç yapacaklarmış 🙂

Bir aksilik olmazsa ben de katılmaya çalışacağım. Bildiğiniz gibi Cumartesi günü iltihaplı romatizma için iğne yapıyorum. Ertesi gün de enerjim düşüyor. İyi olursam Eşref’i de alıp gitmeyi düşünüyoruz.

Etkinlik detayları bu yazının görselinde.

Bu arada Alper Saruhan, Çağrı Çakıcı, Derya Toparlak, Firdevs Baş, Nihal Memioğlu, Oğuzhan Deyneli, Rüveyda Bundak ve Saliha Yılmaz bu etkinliğe katılacak. Yani doktor, hemşire, basketbolcu birçok kişi burada 🙂

Bu etkinliği planlayan herkese kolaylıklar diliyorum.

sevgiler,

2 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: