2. Diyabetli Çocuklar Zirvesi

Etkinlikler2. Diyabetli Çocuklar Zirvesi

2. Diyabetli Çocuklar Zirvesi

“FARK YARATAN HEMŞİRE, ÖĞRETMEN, SPOR HOCASI  ve OKUL ÖDÜLÜ”

Geçen sene Birincisi düzenlenen Diyabetli Çocuklar Zirvesi’nin bu sene ikincisini düzenleyeceğiz.

Diyabet hepimizin bildiği gibi bir takım oyunu, anne babadan okula, öğretmeninden diyabet hemşiresine, spor hocasından okuluna kadar pek çok kişinin dahil olduğu bir süreç. Bu süreçte FARK YARATMAK çocuklarımızın hayatını çok kolaylaştırıp, diyabeti iyi yönetmelerini sağlayacak.

Bu nedenle, çocuklarımızın hayatını kolaylaştıran, FARK YARATAN okul, öğretmen, spor hocası ve hemşire hikayelerini diyabetlicocuklarzirvesi@gmail.com adresine göndererek, çocuklarımızın hayatında fark yaratan kahramanları seçmenizi istiyoruz. Böylece FARK YARATMA hikayelerini paylaşma ve hayatımıza pozitif dokunan insanları ödüllendirme şansımız olacak.

Katılım Koşulları ve Başvuru

2. Diyabetli Çocuklar Zirvesi “Fark Yaratan Öğretmen ve Okul Ödülü” için Tip 1 diyabetli çocukların aileleri aday önerebilecekleri gibi, öğretmen ve okulların kendileri de başvurabileceklerdir.

Başvurular, 30 Ekim 2017 tarihine kadar hikayelerinizin diyabetlicocuklarzirvesi@gmail.com adresine gönderilmesi ile gerçekleştirilecektir.

Başvuru Formu: “Fark Yaratan Öğretmen ve Okul Ödülü” Başvuru Formu tıklayarak açılan word dökümanını kayıt edip ve doldurup yukarıdaki mail adresine göndermeniz yeterlidir.

Değerlendirme ve Ödüllendirme

Başvurular, konusunda uzman jürilerimiz tarafından değerlendirilecektir. Kazananlar 11 Kasım 2017’de düzenlenecek olan 2. Diyabetli Çocuklar zirvesinde sahiplerine verilecektir.

Önemli Tarihler

Son Başvuru Tarihi: 30 Ekim 2017

Ödül Töreni: 11 Kasım 2017 /  2.  DİYABETLİ ÇOCUKLAR ZİRVESİ/ İSTANBUL Bahçeşehir Üniversitesi

Jüri  Üyeleri:

Prof.Dr. Şükrü Hatun (Diyabetli Çocuklar Vakfı Başkanı, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi)

Prof. Dr. Oğuzhan Deyneli  (Koç Üniversitesi Hastanesi Endokrinoloji Kliniği)

Doç.Dr. Gül Yeşiltepe Mutlu (Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi)

Doç.Dr. Sıdıka Berna Örs ( Tip 1 Diyabetli Annesi)

 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: