17 Yıldır Tip-1 Diyabetli Bilal Arslan

Genel Bilgiler17 Yıldır Tip-1 Diyabetli Bilal Arslan

17 Yıldır Tip-1 Diyabetli Bilal Arslan

Diyabetimben.com’da reklam yapmak normal şartlarda istemediğim bir şey. Galiba bu kuralı ikinci kez deliyorum 🙂 Ama hayatımın bir döneminde bana verdiği önemli bir destek sebebiyle Sevgili Bilal Arslan’ın yaptığı işle ilgili bir reklamını yapmak istedim. Bu vesileyle de bana verdiği desteğin karşılığını vermiş olurum diye düşünüyorum 🙂

Mavi halkaların içerisine istedikleriniz yazılabiliyor. Bu paylaşım için de Bilal Bey, DiyabetimBen Ya Sen? logolu bir tasarım yaptı 🙂

Bilal Bey’in mail adresi: bilalarslan9@gmail.com İsteyenler kendisine ulaşabilir 🙂

Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul’dan Bilal ben. 27 yaşındayım. 17 yıllık tip 1 diyabetliyim. MEB personeliyim. Aynı zamanda t-şhirt baskı ve tasarım işiyle uğraşıyorum.
Diyabet ailesi olarak “FARKINDALIK” yaratmak adına hepimiz çeşitli önerilerde bulunduk. Kimisi bileklik, kimisi cüzdan da taşınabilecek bir kart önerdi. Benim de sizlere nacizane fikrim ve işimin gereği tişört yapalım diyorum.
Hem günlük hayatımızda kullanacağımız gibi hem de etkinliklerimizde de kullanabiliriz.
İzmir’de bir diyabet topluluğunu yaptım çok beğendiler ve 14 Mayıs’ta giyecekler. İstenilen türden silinmeyen (yapıştırma değil) baskı teknolojisiyle size hizmet vermeye hazırım. Aşağıdaki örnekler çoğaltılabilir, ben sadece örnek olsun diye hızlıca tasarladım.
Saygılarımla
Bilal Arslan

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: