16 Aralık’ta Karbonhidrat Sayım Yöntemi Eğitimi

Etkinlikler16 Aralık'ta Karbonhidrat Sayım Yöntemi Eğitimi

16 Aralık’ta Karbonhidrat Sayım Yöntemi Eğitimi

Daha önce sizlere Diyapedia – Online Çocuk Diyabet Eğitim Programı ‘ndan bahsetmiştik. Türkiye’nin hatta Dünya’nın neresinde olursanız olun bu eğitimleri internet üzerinden canlı izleyebiliyorsunuz.

16 Aralık 2016 Cuma günü ise Koç Üniversitesi Hastanesi Çocuk Endokrin ve Diyabet Kliniği Diyetisyeni Sn Tuğba Gökçe Karbonhidrat Sayım Yöntemi konusunda değerleri bilgiler veriyor olacak.

Eğitime ister yerinde katılabilir isterseniz de internet üzerinden izleyebilirsiniz.

 • 16 Aralık 2016 Cuma günü Koç Üniversitesi Hastanesi 9. Kat Seminer Salonu’na saat 15:00’da giderek eğitime yerinde katılabilirsiniz.
 • Ya da gidemiyorsanız internet üzerinden etkinlik saatine yakın bir zamanda veya etkinlik saatinde online olarak livepublic.vkvhealth.org sitesine girip 15:00-16:00 arasında gerçekleşecek bu eğitimi izleyebilirsiniz.

İnternet üzerinden izleyecek olan katılımcılar canlı soru sorabilmekte ve yanıt alabilmekteler.

Aşağı paylaşacağımız eğitim afişi üzerinde de tüm detaylar bulunmakta.

 

online-beslenme

7 YORUMLAR

 1. Merhaba ,

  Bugün 10 dakkadan sonra eğitim izlenmedi 2 ayrı pc den denedim ama malesef bir sonraki eğitimde de bu şekilde sorunlar olacak mıdır?

  teşekkürler
  iyi çalışmalar

  • Hasan Bey Merhaba,

   Koç Üniversitesi Hastanesi’ne konuyu ilettim.

   Canlı yayın yapılmış. Belki girilen tarayıcıdan belki de canlı yayındaki teknik bir sorundan kaynaklı olabilir. Tekrar sisteme girip video kayıtkarı izlenebiliyor. Ben Safari’den denedim ama hata verdi.

   Net bir dönüş gelirse, buradan yazarım.

   Sevgiler,

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: