Anasayfa Genel Bilgiler Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti Başkanı Hakkında Dava Süreci

Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti Başkanı Hakkında Dava Süreci

2 3.139 görüntüleme
Herkese Merhaba,

13 Kasım 2014 tarihinde tesadüfen öğrendiğim, hakkımda yapılan asılsız yorumları sizinle Türkiye Diyabet Çalışma ve Etkinlikler Cemiyeti’ndeki Yorumlar Hakkında başlıklı yazımda paylaşmıştım.

Çok fazla zaman kaybetmeden İstanbul Anadolu Yakası Adliyesi’nden 3 Aralık 2014 tarihinde suç duyurusunda bulunmuştum. Diyabetiz Biz Metin Davran Hakkında Kartal Cumhuriyet Başsavcılığı’na Yaptığımız Şikayet Hakkında yazımda da sizlerle bu detayları paylaşmıştım.

Aralık 2014’ten bu yana suç duyurusunda bulunduğum kişinin tüm adreslerine giden ifadeye davet maalesef ulaşamadı. Yani kişi resmi ve gayri resmi adreslerinde bulunamıyor ya da gönderilen evrakları kabul etmiyor. Avukatım yakalama kararı çıkardı ve sonunda Konya / Selçuk’da kişi yakalandı ve ifadesi alındı. İfade dökümanlarını sizlerle aşağıda paylaşıyorum. Kişiye özel; adres-telefon-aile-TC kimlik no gibi detayları bilgi güvenliği gereği silmek durumunda kaldım.

Nihayet davanın da tarihi belli oldu. 2 Eylül 2015 tarihinde 10:20’de İstanbul Kartal’da bulunan Anadolu Adliyesi’nde davanın ilki gerçekleşecek. Davayı izlemek isteyen ve beni tanıyan herkes katılabilir.

unnamed13   unnamed12

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.