Tip-1 Diyabette Yapay Pankreas ve Kök Hücre Tedavisi’nde Son Gelişmeler Etkinliği – SON DUYURU

EtkinliklerTip-1 Diyabette Yapay Pankreas ve Kök Hücre Tedavisi’nde Son Gelişmeler Etkinliği -...

Tip-1 Diyabette Yapay Pankreas ve Kök Hücre Tedavisi’nde Son Gelişmeler – Dr Eda Cengiz İstanbul’a Geliyor ve  Tip-1 Diyabette Yapay Pankreas ve Kök Hücre Tedavisi’nde Son Gelişmeler Etkinliği Hk. başlıklı yazılarımızda sizlerle paylaştığımız gibi 27 Mayıs 2016 tarihinde Koç Üniversitesi Hastanesi’nde ‘Tip-1 Diyabette Yapay Pankreas ve Kök Hücre Tedavisi’nde Son Gelişmeler’ içerikli bir organizasyonumuz bulunmakta.

Organizasyona katılım isteği oldukça yoğun. Duyuruyu yaptığımız ilk gün olan 9 Mayıs’tan bu yana etkinliğe katılmak isteyen çoğu kişi iletişime geçti. Ancak bugün itibarıyla yeni kayıtlar maalesef alınamıyor. Kontenjan doldu.

Kon Üniversitesi Hastanesi tarafından, kaydını telefonla ile yaptıranlara aynı anda kaydınız alınmıştır denilirken, maille kaydını bildirenlere kaydınız alınmıştır dönüşü maille yapılmıştır. Kontenjan dolduğu için de kaydını her iki yolla bildirenlere kontenjan dolduğu ve kayıt alınamadığı bildirilmeye devam ediliyor.

Katılamayanlar merak etmesin. Etkinliğin video kaydı alınacak. Etkinlikten birkaç hafta sonra da hem diyabetimben.com hem de Koç Üniversitesi Hastanesi tarafından video kaydı herkesle paylaşılacak. Bu sebeple takipte kalmanızı rica ederiz.

Etkinlik günü umarım herkesle birebirde tanışmaya fırsatım olur 🙂 Şimdiden keyifli ve verimli bir etkinlik geçirmemizi diliyorum.

NOT: Yazıyı Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşın. Alttaki Facebook, Twitter, Google+ ya da Pinterest butonlarına tıklamanız yeterlidir.

27 mayıs duyuru görseli1

diyabet_konferansi
Tip-1 Diyabette Yapay Pankreas ve Kök Hücre Tedavisi’nde Son Gelişmeler Etkinlik Ajandası

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: