Tip-1 Diyabette Son Gelişmeleri İlk Elden Takip Edin! Toplantı Kareleri

Haberler&GelişmelerTip-1 Diyabette Son Gelişmeleri İlk Elden Takip Edin! Toplantı Kareleri

1378086_10151970778361387_267310544_n26 Ekim’de DiyabetimBen.com‘un organize ettiği ve ev sahipliğini yaptığı ‘Tip-1 Diyabette Son Gelişmeleri İlk Elden Takip Edin!’ toplantısını nihayet tamamladık.

Toplantımıza katılım sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

26 Ekim’de birçok arkadaşımız fotoğraf çektiler. Özel birçok kareler vardı. Bir kısım fotoğraf elime ulaştı. Ulaşır ulaşmaz da sizlerle paylaşmak istedim.

Tip-1 Diyabette Son Gelişmeleri İlk Elden Takip Edin! Toplantı Kareleri ‘ne bu yazının üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf çeken ve bize ulaştırmak isteyen arkadaşlarımızdan ricam lütfen bana mailleyin ya da Facebook hesaplarınıza yükleyin ki biz de bu albüme ekleyebilelim.

5 YORUMLAR

  1. Çok güzel bir organizasyondu, emeği geçen herkese çok teşekkürler. Eşimle birlikte geldik ve çok keyifle dinledik sevgili konuşmacılarımızı.
    Arada ise ikram edilenler gerçekten harikaydı. Sürekli tarifleri isteyelim şeklinde konuştuk eşimle 🙂 Sahi ikram edilenlerin tariflerini de veremez misiniz? Zira eşime yapmak isterim işe götürmesi için ara öğünlerinde.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: