Anasayfa Sizden Gelenler Tip-1 Diyabetli Yaşamınızda Kime, Neden Teşekkür Etmek İstersiniz?

Tip-1 Diyabetli Yaşamınızda Kime, Neden Teşekkür Etmek İstersiniz?

2 710 görüntüleme

Tip-1 Diyabetli Yaşamınızda Kime, Neden Teşekkür Etmek İstersiniz?

Tip-1 diyabetli hayatımızın hemen hemen tamamı biz tip-1 diyabetlilerin elinde olduğunu düşünsek de “destekçilerimizin de” önemi büyüktür.

Bu destekçiler ya anne, babamız, ya kardeşimiz, ya eşimiz, ya arkadaşımız, ya öğretmenimiz ya da sağlık profesyonelleri olabilir. Ki bu destekçiler listesi o kadar uzayıp gidebilir ki!

Peki hangileri sizler için unutulmaz ve sizce daha önemli?

Kime/kimlere, diyabetimben.com aracılığıyla teşekkür etmek istersiniz?

https://goo.gl/forms/Sa83vnPsNphRwBoY2 linkini bulunan formu doldurup bizimle paylaşırsanız, biz de en kısa sürece teşekkür yazınızı paylaşırız.

 

  • Tıp 1 Diyabetlilerin en büyük destekçileri sevdikleri olmali. …suanda 30 haftalik hamileyim.. ve malum hamilelik ileriledikce insulinlerimizin dozu artirilsa bile yinede seker degerlerinin dusurmesi cok zor oluyo. mumkunsuzde diye bilirim. buna diyetlerde insulin artimlarida destek olamiyo. ve anne adaylarini cok fazla korkuya salan bi durum bu. malum iri bebek ciger gelisiminde zayiflik.erken dogum riski. bebegin suyununun fazlaligi ve bi cok gozle gorule bilen riskler vardir. yinede umudunuzu kaybetmek yerine dahada sıkı sarilmamiz gerekir bu durumlarda birbirlerine. bana bu surecte en guzel destek esimden geldi… sabah kahvaltimdan aksam yemegime gunluk su tuketime kadar herseyimi kendisi ko trolde tutuyo. yogun is hayati olmasina ragmen benim bile unuttugum herseyimi o bana soylemeden bile yapar. bazen yemek yapmaya usenirim veya baska biseyelre asla sorun etmez ve kollarini sivayipta kendisi gecer mutfaga…. belkide bu bir sansdir bu kadar ozel bir ese sahip olmak. ama insuline bagli bir hamilenin en cok destege ihtiyaci oldugunu unutmamaniz lazim. kimse bundan gocunmasin. eger sizin esiniz kardesiniz veya ailenizden birileri bu kadqr agir yuku tasiyorsa ona elinizi uzatmaktan vazgecmeyin…. belkide siz onun agir yukune ilac ola bilirsiniz….

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.