Tip-1 Diyabetli Sporcular – Team Novo Nordisk Türkiye’de

Haberler&GelişmelerTip-1 Diyabetli Sporcular - Team Novo Nordisk Türkiye'de

Bugün 51. yaşında olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Yarışı Alanya’da başladı. 26 Nisan – 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında 8 etapta düzenlenecek olan bu yarış; Akdeniz ve Ege sahilleri boyunca ilerleyerek ve İstanbul’da sona erecektir.

team novo nordiskTamamı tip-1 diyabetli sporculardan oluşan Team Novo Nordisk Profesyonel Bisiklet Takımı da bu yarışta bulunuyor.

Team Novo Nordisk bugün Alanya-Alanya 140 km’lik ilk etapta takım kategorisinde 21 takım arasında 3. olarak bitirmeyi başardı.

Alanya-Antalya etabı ile yarış yarın da devam edecek.

 

 

etaplar

Yarış hakkında ayrıntılı bilgilere https://www.tourofturkey.org/2015/TR/ linkinden ulaşabilirsiniz. Özellikle 3 Mayıs Pazar günü İstanbul’da sonlanacak bu yarışta orada olmak isteyebilirsiniz 🙂 Ya da Akdeniz-Ege hattı boyunca yarışmayı izleyebilirsiniz.

Hangi etapların olacağına da yukarıdaki görselden ulaşabilirsiniz. Her bir etabın üzerine tıkladığınızda etapla ilgili detaylara ulaşabileceğinizi de ayrıca belirtmek isterim.

Unutmayın; Tip-1 Diyabet Sadece Bir Hormon Eksikliğidir. Bu Durum Hayatın Her Alanında Başarılı Olmaya Engel Değildir.

 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: