Tip-1 Diyabetin Hakkında Her Şeyi Anlat

Sizden GelenlerTip-1 Diyabetin Hakkında Her Şeyi Anlat

Tip 1 Diyabetin Hakkında Her Şeyi Anlat

Diyabetimben.com’da ‘Hikayeni Paylaş’ yazımızı hatırlıyor musunuz? Tip-1 diyabetle nasıl tanıştığınızı, karşılaştığınız zorlukları vs sizlerden dinlemiştik. O kadar çok hikaye geldi ki! Hepsini sırayla Sizden Gelenler‘de yayınlasak da yetişemedik hızınıza 🙂

Her yayınladığımız yazı bazen bizleri çok üzdü, çok sinirlendirdi ya da kahkahalarla güldük, eğlendik. Ama en önemlisi birbirimize rehber olduk.

Bu sefer de tip-1 diyabetinizle ilgili bizimle paylaşmak istediğiniz her türlü konuyu sizlerden dinlemek istiyoruz. Unutamadığınız bir an, size komik gelen ve birlikte gülmemizi istediğiniz bir anı ya da sinir olduğunuz bir konu 🙂 🙂 Ya da ‘Ben artık tip-1 diyabet konusunda oldukça tecrübe kazandım. Ve benim gibi olanlara rehberlik etmek istiyorum.’ da diyebilirsiniz.

Tip-1 Diyabetin Hakkında Her Şeyi Anlat linkine tıklayarak bizimle paylaşmak istediklerinizi gönderebilirsiniz. Ya da ana sayfamızın sağ üst köşesindeki görsele de tıklayarak yazmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Yazıyı Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz. Alttaki Facebook, Twitter, Google+ ya da Pinterest butonlarına tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: