Remzi Bey’in Apidra Kalemi Çek-Gönder’de

Sizden GelenlerRemzi Bey'in Apidra Kalemi Çek-Gönder'de
Remzi Bey'in Apidra insülin kalemi ve iğne ucu
Remzi Bey’in Apidra insülin kalemi ve iğne ucu

Remzi Bey ile bloğumuzdan zaten tanışıyordum. Sizler de tanıyorsunuz kendisini.

İzmir buluşmamıza da katıldı. Ve kendisi tanımış olmaktan inanın çok mutlu oldum.

Özellikle İzmir’de ölçüm çubuklarını uygun maliyetle alma konusunda sıkıntı yaşanıldığı için de Remzi Bey bu konuda İzmir’deki arkadaşlarımıza yol göstermek anlamında yardımcı olacak. Bunu bu yazı vesilesi ile tekrar hatırlatmak istedim.

 

8 YORUMLAR

 1. Remzi Bey Merhaba,

  Apidra ile dünden bu yana kan şekerim pek de iyi gitmiyor. Sebebi aylık periyot dönemine yaklaşmış olmam da olabilir ama iyi olmasını sabırla bekleyeceğim 🙂

  Apidra kullanmaya başlarsam da ben de Çek-Gönder yaparım 🙂

  sevgiler

 2. Nova Rapid tavsiye edeceğim size Esra Hanım.Sanırım hızlı etkililer arasında en hızlısı Nova Rapid.Ben pompa ile çok iyi uyduğunu düşünüyorum.

 3. Esra abla merhaba,
  Ölçüm çubuklarıyla ilgili hatırlatmanı görmüşken ben de belirtmek istedim.Benim 10 yıldır alış-veriş yaptığım eczacım da accu-check şeker ölçüm çubukları için 6 kutu ve üzerinde veya 3 kutu bir ay 3 kutu bir ay alındığında fark almıyor.Yeri İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin karşısıdır.İzmir’de Accu-check kullanan arkadaşlar isterlerse tercih edebilir.

 4. Gülden Hanım, Accu-check active mi kullanıyorsunuz ? Sgk hem az veriyor,hem de en son 100tl katkı ödedim 6 kutu için. Son kutuya geçtim ve sgk 17temmuzda vereceği yazıyor. Cebimden gidecek sanki çok ucuz çubukmuş gibi.

 5. İpek Hanım ben accu-check go kullanıyorum ama önümüzdeki ay performaya geçeceğim.ben de başta 16 lira ödüyordum sonra 10 oldu 5lira derken şu anda fark çıkmıyor.bana da ayda kutu yetmiyor 2 kutu kendim aldım bu ay.Dediğim gibi 6 kutuda fark çıkarmıyor.

 6. remzi bey merhaba bende izmirde ikamet etmiştim size mail atmıştım bir cevap alamadım kan ölcüm cubukları koınusunda hatırlatmak istedim

  • Ünver Bey,

   Size başka bir arkadaşımızın iletişim bilgilerini mailinize göndereceğim. Onunla iletişime geçerseniz size yardımcı olacaktır.

   sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: