Cem’in Sabahki Kahvaltısı Çek-Gönder’de

Sizden GelenlerCem'in Sabahki Kahvaltısı Çek-Gönder'de
Cem'in kahvaltısı
Cem’in kahvaltısı

Cem ile İzmir’de tanıştım. Eşref görseydi delirirdi. Zira ben çoook delirdim.

Papyonu, pontişliği, konuşma ve kendini ifade ediş tarzı ile tam bir ‘tarz adam’ 🙂

Neslihan Hanım ve Muammer Bey’in oğlu. 12 yaşında. 2 yıldır da tip-1 diyabetli. Takipleri Ege Üniversitesi Hastanesi’nde yapılmakta.

Cem bizlerin de zamanında yaptığı gibi, ki hala bence bazılarımız yapmakta, sadece tek bir bölgeden ve özellikle göbekten insülinini yapmakta. Ece Ablası ve ben cumartesi günü İzmir’deki buluşmamızda eğer sadece bir bölgeyi insülin yapmak için kullanırsa başına neler geleceğini anlattık. Ece Ablası sürekli göbeğinden insülin yapması sebebiyle oluşan 2 yumruyu gösterdi. Ve o yumrular geçmiyor.

Ben de eğer sürekli aynı bölgeden insülin yaparsa emilimin azalacağını ve yapacağı insülinin zamanla bir işe yaramayacağını anlattım. Ve böylece bana ve Ece Ablası’da söz verdi bölge değişikliği yapacağı için. Ve sözünde de durmuş 🙂

Bu yazının fotoğrafı ise Neslihan Hanım’da yani annesinden geldi. Cem sabah benim için çekmiş bu fotoğrafı. Eeeee. Bana da yayınlamak düşer. Emir Cem’den gelmiş 🙂

 

5 YORUMLAR

 1. Cem merhaba
  Aferin sana sözünde durmana çok sevindim.
  Şimdi sıra karbonhidrat sayımını doğru yapmaya geldi. Ben sana güveniyorum…Görüşmek üzere sevgiler;)

 2. Merhabalar Esra Hanım,
  Nihayet bilgisayarım geldi de artık rahat rahat bakabiliyorum siteye 🙂

  Yalnız ben de kocamaaan bir abla olarak Cem’in yaptığı hatayı yapıyordum şu yazıyı okuyana kadar zira ben de 1 aydır hep göbekten yapıyorum iğneleri. Hem göbekten yapması daha kolayıma geliyor hem de göbekten emilim daha fazla olur diye duymuştum, ben de çabucak etki etsin diye düşünürek ordan yapıyorum iğneleri.. Sayenizde doğrusunu da öğrenmiş oldum teşekkür ediyorum..
  Sevgiler 🙂

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: