Öyküm’üm Combo Glukometre Denemeleri – Volume1

Sizden GelenlerÖyküm'üm Combo Glukometre Denemeleri - Volume1

10420383_10152895931261387_5653756572137348655_nMerak edenler için combo ile geçen 4 günü anlatayım .

4 günde sık ölçüm ile kalibrasyon % 13 seviyesine geldi . Ilk günler parmak olcumunu göstermeyen cihaz, 13 ölçüm sonunda parmak ölçümlerini de göstermeye başladı . Ilk zamanlar gelen arası açık kan şekeri değerleri artık daha net geliyor .

Ölçümler henuz aralıkların çok az dışında olabiliyor ancak zamanla oturacak gibi. Accu check ile karsilastirmalar daha yakın gelmeye başladı . Ancak bu yakınlık sık ölçüm verdiğim aralıklarda böyle.

Daha önceki olcumlerden çok uzak bi ölçüm aldigimda, ki resimde farkedeceksiniz dün sabah bi hı yaşadım , o zaman aralıklar daha açık oluyor . Oraları daha tam yakalayamadi. Henüz işin başında olduğum için bunu normal karşılıyorum. Benimse ilk olcumlerdeki acemiligim kalktı . Daha rahat kullanıyorum şu an.

Ilk gün parmağı koydugumuz yerde bastirilan bi tırnak var , onun parmağı acittiğını düşündüm . Delmiyor ama acıyor demiştim. Meğer ben ilk heyecanla fazla bastiriyomusum. Şu an o acıma yok .

Kullanımının bizim hayatımızı çok kolaylastiracagina inancım arttı gibi.

Umarım devamı da güzel gelir.

Öyküm Solak

5 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: