Omnipod Dash’i (Kablosuz insülin pompası) Ücretsiz Deneme Şansı

Haberler&GelişmelerOmnipod Dash’i (Kablosuz insülin pompası) Ücretsiz Deneme Şansı

Sizlerle Omnipod Dash, kablosuz insülin pompası, hakkında güzel bir haber paylaşacağım.

Geçtiğimiz haftalarda Medsalus ile yaptığım bir görüşmede bir programdan bahsettiler.

” Omnipod Tanışma Programı “

Omnipod’un üretici firması Insulet. Globalde başlatmak istedikleri “Omnipod Tanışma Programı” için pilot ülke Türkiye seçilmiş.

Tip-1 diyabetli kişi bir insülin pompasına geçecek ve tam olarak hangisini satın alacağını bilmiyorsa bu fırsatı bence mutlaka değerlendirmeli.

Tip-1 diyabetli kişi doktoruyla görüşerek insülin pompasına geçmek istediğini iletecek. Omnipod için doktor veya hastanenin ilgili biriminin kişisi iletişime geçecek. Medsalus firması da 1 aylık ücretsiz POD ve PDM (Kumanda) ile “Omnipod Tanışma Programına” başlayacak.

Burada bireysel olarak tip-1 diyabetli kişi Medsalus ile iletişime geçerek bu programdan yararlanamıyor. Bunu unutmayın.

Tip-1 diyabetli kişi 1 ayın sonunda kararını netleştirip Omnipod’u satın almak isterse de PDM (Kumanda) kendisine ücretsiz verilecek. Ve kendi imkanlarıyla POD satın alacak.

Bu programın Temmuz sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Ancak belki uzatılma durumu da olabilir.

Yıllar önce bu tarz teknolojileri denemek ücretsizdi. Ama bu deneme şansı maalesef uzun zamandır da yoktu. Medsalus’u ve dolayısıyla Insulet’in yaptığı “Omnipod Tanışma Programı” için tebrik ediyorum 🙂

Örneklerin de artmasını diliyorum.

 

Önceki İçerik

2 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: