Kevser Hanım ve InsuPad

Sizden GelenlerKevser Hanım ve InsuPad

produkt-1bigÖncelikle paylaşımlarınız için teşekkür etmek istiyorum. 4 yıldır diyabetliyim 3 yıldır da 4lü insülin kullanıyorum. Son zamanlarda ne yapsam hiç düşüremediğim şekerimle baş etmeye çalışıyordum. Ta ki eşim sitenizde InsuPad’i görene kadar.

Eşimin yoğun çabalarıyla temin ettik ve yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Sonuçlar evet denildiği gibi günlük kullanılması gereken insülin dozunu azaltıyor. Tabi yine yediklerime dikkat ediyorum sporumu yapıyorum. İnanın şu an şekerimi ölçtüğümde gördüğüm sonuç ve yaşadığım mutluluk paha biçilmez. Tüm gelişmeleri yakından takip edip aynı zamanda deneyimlerinizi paylaşarak bilgilendiriyor olmanızdan dolayı sonsuz teşekkurler.

Türkiye’de yaşıyorum InsuPad’i bir tanıdığımız sayesinde Almanya’dan getirttik. Site üzerinden henüz iletişime geçemedik.

Gelen kutu içerisinde 2 adet kontrol ünitesi 4 adet de tek yönlü pencere geliyor. Tek yönlü pencere denilen aparatlar ayrıca satılıyor sanırım 30′lu paketler halinde onlar da elimize ulaştığında daha detaylı bilgi verebilirim. Tek sıkıntı aparatların günlük kullanıma uygun olması, şimdilik ona da kendimizce bir çözüm bulduk pencerenin altındaki kısmı çift taraflı bantlarla değiştiriyoruz. Bu arada kontrol ünitesinin şarjı yalnızca 3 kullanıma yetiyor gece insülinim için yenisi ile değiştiriyoruz.Günlük kullanım dozum %20 kadar azaldı ve sanırım daha da azalacak.

Kevser Hanım

Konuyla ilgili yazı

InsuPad Hakkında Bilgiler

9 YORUMLAR

 1. Kevser Hanım Merhaba,

  İstanbul’da yaşıyorsanız bu Cumartesi ya da Pazar buluşalım 🙂 Sizden buluşma için haber bekliyorum.

  Aynı zamanda ben de InsuPad ile iletişim halindeyim. Ve pompa kullanıcısı olmama rağmen ben de denemek istiyorum. Bu konuyu da bi konuşalım isterim.

  Ayrıca tüm tecrübelerinizi bize yazın lütfen. Satın almak isteyenler bilgi sahibi olurlar. Ben de Almanya’daki takipçilerimizden bir şekilde destek isteyim.

  sevgiler

 2. Esra hanım, kevser hanımla görüşüp bizleride bilgilendirir misiniz?Almanya da bir arkadaşım var. Fiyatı da uygunsa almak istiyorum.tabi bir de herkes alabiliyorsa,arkadaşım benim için alabilirse?

 3. Esra Hanım,
  ilk defa duyuyorum, insupad nedir, ne işe yarar çok merak ettim, en azından bir genel bilgi veremez misiniz? Çok teşekkürler.

 4. Merhaba Esra Hanım;
  İş yoğunluğumdan dolayı cevapta biraz geciktim. Malesef İstanbul’da yaşamıyorum ve haftanın 6 günü de çalıştığım için herhangi bir yere çıkmak da malumunuz mümkün olmuyor.Öncelikle ürünle birlikte gelen katologtaki satış adres ve telefonunu paylaşmak isterim Insuline Medical GmbH RahnfelsstraBe 3, 68163 Mannheim, Deutschland Tel:+49-800-303-202-101 web:www.Insuline-medical.com daha önce de söylediğim gibi site üzerinden iletişime geçmek istediğinizde direkt İsrail iletişim bilgileri geliyor ekrana oradan da henüz bir geri dönüş alamadık, bekliyoruz. Damla Hanım’ın verdiği sitede sadece starter kit var diğer aparatları orada yok sanırım.Starter kit 98 £, diğer aparatları PZN Fenster diye geçiyor 49,90 £.Ve almak isteyenler aparatlardan da mutlaka birkaç kutu temin etsin.Biz Almanya’dan elden temin ettik kargo ücreti ile ilgili malesef bilgim yok.Firmadan bir cevap aldığımızda detayları sizinle paylaşırım.

  • Kevser Hanım Merhaba,

   O halde tüm tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız? Kullanma şekli? Yemek yemeden önce yaptığınız kısa etkili insülini yaparken nasıl bir yıl izliyorsunuz? Gece yaptığınız insülinde kullanılıyor mu?

   Tüm kullanma şeklini biliyorsanuz bize anlatın lütfen.

   sevgiler

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: