‘Hayat Çok Değerli Kulübü’ Diyabet Anketi İle Kitap Kazanma Fırsatı

Genel Bilgiler'Hayat Çok Değerli Kulübü' Diyabet Anketi İle Kitap Kazanma Fırsatı

Hayat Çok Değerli Kulübü‘nün biz tip-1 diyabetlilerle iletişim planlamasını çok seviyorum. Ara ara anket ya da soru-cevaplarla ya kitap ya insülin taşıma cüzdanı gönderiyorlar. Bu da Hayat Çok Değerli Kulübü ile aramızdaki bağı arttırıyor galiba 🙂

Facebook’ta görünce sizlerle paylaşmak istedim.

THUMBNAILHayat Çok Değerli Kulübü kocaman bir aile oldu! 10.000’i aşan takipçi sayısıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Siz de anketi doldurun , bu coşkuyu kaçırmayın! Üstelik anketi dolduran her 15. kişiye, ‘Sofralar Diyabetle de Güzel’ kitabı hediye!

Bu arada Sofralar Diyabetle de Güzel kitabını oğlu tip-1 diyabetli olan bir anne yazmıştı. Bana da galiba bir sene önce göndermişti Ece Hanım. Sadece bir teşekkür mesajı atmıştım ama görüşme fırsatım olamamıştı 🙁

Ece Büyükyurt Memecan’ın Instagram’da da zayiflamaarkadasim sayfası bulunmakta. Takip etmenizi öneririm 🙂

NOT: Yazıyı Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşın. Alttaki Facebook, Twitter, Google+ ya da Pinterest butonlarına tıklamanız yeterlidir.

 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: