Anasayfa Çocuklar ve T1D Erzurum’da Doktor-Diyetisyen

Erzurum’da Doktor-Diyetisyen

2 4.256 görüntüleme

Herkese Merhaba,

Aramızda Bayburt’ta yaşayan var mı bilmiyorum.

Birkaç gün öncesinde tip-1 diyabet teşhisi alan bir aileden bana ulaştılar. Ailenin 14 yaşındaki kızı tip-1 diyabetli. Abi İstanbul’da okuyor. Telefonuma diyabetimben’den ulaşmış. Bana kısaca hikayeyi anlattı. Ben de biraz içini rahatlattım.

Bayburt’ta ya da yakın illerden birinde, örneğin Erzurum’da, çocuk endokrin uzmanı ve karbonhidrat sayım yöntemini bilen bir diyetisyen öneriniz olursa sevinirim. Ben de kendilerine iletiyor olacağım.

  • Benim oğlum 1 yıl 3 aydır tip 1 diyabet.Ben ve eşim hayatımızın şokunu yaşamıştık şimdi yavrumuz Alimiz yanımızda ya bunada şükür ,yaşam tarzımızı değiştirerek inşallah bu işin üstesinden gelebiliriz.Bizlere bu durumda en büyük desteği veren Erzurum Atatürk üniversitesi araş.Hast. Doç.Dr. Hakan döneray ve diyabet hemşiresi Gülseren dumlu, diyetisyen ve bütün ekibine teşekkür eder vede tavsiye ederim.Hasta başvuru yaptığında bütün işlemler hallediliyor.Biz Tunceliden gidyoruz hiçbir sıkınrı yaşamadık,sizinde memnun kalacağınızı düşünüyorum.Bu siteyi hazırlayan Esra hanım ve de emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.