Düzce’de Diyabet ve Spor Çalıştayı

EtkinliklerDüzce'de Diyabet ve Spor Çalıştayı

Geçtiğimiz sene konuşmacı olarak katıldığım Diyabetliler İçin Diyabet Kongresi benim için keyifli geçmişti. Prof Dr İlknur Arslanoğlu ve ekibinin emeklerini de kongrenin her adımında görmek mümkündü.

Bu sene Diyabet ve Spor Çalıştayı gerçekleştirecekler. Tatil dönüşüme denk geleceği için maalesef ben katılamayacağım ama sizlerin katılmasını önemle tavsiye ederim. Bu tarz çalıştaylar algı ve vizyon açısından oldukça önemli oluyor.

Tarih: 8 Temmuz 2015

Saat: 13:00-18:00

Yer: Pelemir Otel Konferans Salonu

Danışma ve Kayıt İçin: ilkikars@yahoo.com

Sizlerle İlknur Hanım’ın bizlerle paylaştığı maili ve duyuru görselini paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyarım.

Düzce’de Diyabet ve Spor Çalıştayı

Sevgili Arkadaşlar Merhaba

Bu sene Düzce’de 6. sını düzenlediğimiz ‘Diyabet Yaz Okulu’ndaki’ sinerjiyi değerlendirerek uzun süredir aklımızda olan bir projeyi gerçekleştirmek istedik: Diyabet ve Spor Çalıştayı

Program ve konuşmacılar ekteki broşürde görülüyor

İçerik geniş kapsamlı, üslup popüler dilde (sağlıkçı olmayanların anlayabileceği), yöntem sunumlar, açık oturum ve sonrasında izleyicilerden soru ve katkı alma şeklinde olacak.

Katılımcı hedef kitlesi, yaz okulundaki diyabetli gençler, diğer ilgili genç ve erişkin diyabetliler, diyabetle ilgilenen sağlık profesyonelleri ve ilgilenen tüm spor profesyonelleridir.

Sizlerden veya ekip üyelerinizden ya da tanıdığınız sporcu diyabetlilerden katılım sağlanması bizi mutlu eder.

Diğer etkinliklerimizde olduğu gibi anlayışımız gereği en az firma ve resmi destekle ve en minimal maliyetle bir şeyler üretmeye çalıştığımız için herhangi bir bütçe veya organizatör firma bulunmamaktadır. Her türlü soru ve destek talebinizi bana iletebilirsiniz, sizi Düzce’de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımla

İlknur Arslanoğlu

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: