DiyabetimBen Yönetici Önerme Programı

Genel BilgilerDiyabetimBen Yönetici Önerme Programı

DiyabetimBen Yönetici Önerme Programı

Herkese Merhaba,

Bloğumuza katkıları oldukça fazla olan arkadaşlarımızı DiyabetimBen Yönetici Okulumuz’a aldık. Başından belirtmek isterim. Bu konu kimseye ekstra bir yük getirmeyecek. Sadece bulunduğunuz yönetici ünvanının ne işe yaradığını anlatmaya çalışıyoruz.

Yöneticilerimiz bloğumuzda İçerik Sağlayıcı ünvanında olacaklar. Böylece yazı yayınlayabilecek, onaya düşen yazıları düzeltip yayına alabilecek, gelen yorumlardan onaylanmamış varsa o yorumları onaylayabilecek. Kısaca benim yetkilerimden birçoğuna arka planda yöneticilerimizin de aynı yetkileri bulunacak.

Bu yöneticilik sistemi bizi bence birbirimize daha iyi bağlıyor. Ve hatta farklı bakış açılarından olan yönetici ekibi herkesi daha iyi bilgilendiriyor diye düşünüyorum. Ayrıca birbirimize olan güvenimizi de nişane ediyor. Çünkü dediğim gibi her yorumunuz ve yazınız kimsenin onayına sunulmadan yayında olacak.

Yorumlarını beğendiğimiz ve bloğumuza katkısı olduğunu düşündüğünüz isimler varsa bu yazının altına yorum yaparak bizleri yönlendirebilirsiniz.

Böylece sizler şu kişi yönetici olursa daha çok katkıda bulunur  önerisinde bulunduktan  sonra yönetici ünvanına  sahip arkadaşlarımız tarafından  oylanıp sonuçlandırılacak. Bu süreç her yöneticilik önerisinde işletilecek. Yöneticilik onayı alan her arkadaşımız kendinden sonraki her yönetici alımı sürecinde oy kullanma hakkına sahip olacaktır.

Her bir yönetici farklı bir bakış açısı, her bir yönetici diyabetle ilgili öğreneceğimiz yeni şeyleri, her bir yönetici diyabetli çocuğuyla ilgili neler yaşadıklarını ve sorunlara nasıl çözüm bulan demek olacak.

Bununla beraber İstanbul dışındaki illerde bir organizasyon planı yaptığımızda yönetici ekibimizle beraber ilerleyebileceğiz.

Her şekilde farklı renkler bizi blog olarak daha da güçlendirecek.

Benim ve birkaç arkadaşımızın önerisiyle yönetici pozisyonunda olan arkadaşlarımız:

Ajda Keleş

Asena Baktır Altınoğlu

Buket Yıldırım

Cansu Baliç

Dursun Hançer

Emre Yaprak

Emine Taşdöğen

Eşref Avcı

Ezgi Gezer Yılmaz

Fatih Üçgün

İlker Yıldırım

Mehtap Yağan Aşçı

Melek Yener

Oktay Dokuz

Öyküm Solak

Seçil Hanım

Selim Temiz

Serpil Esmen

Taha İbrahim Çıttır

Türkan Ekmen

Uğur İlhami Özden

Zeynep Demircan

Yeliz Budak

31 YORUMLAR

 1. Ben teşekkür ediyorum ismim yazılmış ama inanin çok yoğun bir iş programım mevcuttur malum sezon açılıyor Bodrum’da maalesef yardımcı olamayacağım tekrar çok teşekkür ederim iyi akşamlar

  • İlhami Bey Merhaba,

   Yazıda anlatmak istediğimi doğru anlatamadım galiba. Sizden bir performans sergilemenizi beklemiyorum zaten. Yöneticilerin yorumları onaya düşmeden yayınlanacak, yazı yayınlamak isterlerse de yine onay olmadan yayınlanacak. Siz sadece zaten bloğa zaman ayırıp girdikçe bunları zaman zaman yapıyorsunuz. En azından bunlar konusunda yönetici olmanın ne demek olduğunu anlatmıştık olduk. Arak planda zaten ben inisiyatif alarak siz farkında olmasınız bile bunu yapmıştım.

   Yorumunuza istinaden ekstra bir şey yapmak zorunda olmadığınızı ve sizden beklemeyeceğimizi de belirtmek isterim.

   sevgiler

 2. Merhaba Esra hanım.Yazıyı daha yeni gördüm.Ne yapabilirim bilmiyorum ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sevgiler…….

 3. Herkes Merhaba,

  Ben Dursun Hançer ve Haluk Çelebioğlu’nu yönetici olarak önermek istiyorum. Dursun Bey bizim 16 Şubat’taki İstanbul buluşmamıza da katılmıştı. Dursun Bey’i direkt yönetici olarak değiştiriyorum arka planda.

  Sevgiler

 4. Esra hanım merhaba .Bu sabah yazı yazmıştım ama yanlış yeremi yazdım yada onaylanmadımı bilmiyorum yazıyı bulamıyorum. Sizden gelenler blog bölümüne yazmıştım.Bi yerde hata yaptım galiba oraya nasıl yazabilirim.Sevgiler

  • Yeliz Hanım,

   Genelde yazının resimlerinin altına yorum yapıyorsunuz. Orayı kimse görmüyor. O yazının altına bakarsanız yorumunuzu orada görebilirsiniz. Yeliz Budak’ın yorumu diye ben ekledim.

   sevgiler

 5. Teşekkürler Esra hanım şimdi gördüm ama bulamayınca serbest kürsüye yazdım .Evet ben resim altına yazmışım bilinçsizce.SEVGİLER..

 6. Esracım beni geçen yıl bana geldiği zaman yönetici yapmıştı sağolsun.Fakat yorumlar ve etkinliklere katılmak dısında pek bir katkım olamadı malesef.Ama bi günde yüzüme vurmadı canım 😀 bazenn giremediğim günler bile oluyor yada sadece konulara bakıp yorumları okusamda daha sık aranızda olcam arkadaşlar.
  Bu liste süper olmuş bence Esracım işini biliyor 😀 umarım yükünü hafifletiriz birazda olsa ama sen bizim idolümüzsün canım.
  Özellikle etkinlik zamanı nasıl yorulduğunu iyi biliyorum iş bölümü yapmak yada fikir alışverişinde bulunmak süper fikirlerden biri hadi bakalım hepimize kolay gelsin…
  sevgiler

 7. Değerli Arkadaşlar,

  Kimseden yanıt gelmedi ama ben Haluk Bey’i yönetici yaptım.

  Haluk Bey 22 yaşında ve Gaziantep Ünv.’de okuyor. 6 aydır tip-1 diyabetli ve son 3 aydır da insülin pompası kullanıyor.

  Haluk Bey, Tekrar aramıza hoşgeldiniz…

  Sevgiler

 8. Herkese merhaba,
  yazıyı yeni okuyorum, o yüzden yanıtım gecikti 🙁 çok memnun olurum, diyabetle ilgili bana birçok şey öğreten diyabetimben.com’a bir faydam olursa ne mutlu bana 🙂
  Sevgiler

 9. Esra hanım merhaba, ben yeni üyenizim site çok güzel, eğitici paylaşımlarla dolu ellerinize yüreğinize sağlık, benim de kızım 4 yaşında ve 1 yıldır tip1 .. buradan yeni konularla paylaşımda bulunmak için ne yapmamız gerekiyor acaba , ben keşfedemedim sizden yardım istiyorum 🙂

 10. Herkese merhaba,
  Bu konu da bana düşen tek şey yönetici seçilenlere hayırlı olsun demek.Yönetici olmak isteyenlerde daha çok çalışsın 🙂 Benim gibi hiç bişey bilmeyenlerde yazılan yazıları okuyup bişeyler kapmaya baksın.
  Tekrar hayırlısı olsun.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: