DiyabetimBen Kayseri Ekibi

Genel BilgilerDiyabetimBen Kayseri Ekibi

kayseriKayseri’nin hayatımdaki yeri apayrı. Her Kayseri dendiğinde benim de bir hikayem var bu şehirle ilgili dediğim yer.

Tekrar anlatayım yeri gelmişken. Ki askerlik anısı anlatan büyüklerimiz gibi garip bir keyif veriyor 🙂

Elazığ’dan Ankara’ya gidiyorum. Otobüsteyim. Ve o dönemler benim çok yemek yiyip gereksiz yere fazladan insülin yaptığım dönem. Dolayısıyla kilolu dönemim.

Gece yarısı Kayseri’ye girdiğimizi hatırlıyorum. Ama sonrası yok. Sabah gözümü Kayseri Devlet Hastanesi’nde açmıştım. Otobüsteyken muavin benim iyi olmadığımı görmüş olacak ki bana seslenmiş. Uyanmamışım. Başım düşmüş. Sonra ambulans filan. Ve hastane. Hipoglisemi geçirmişim. Cumartesi sabahı uyandığımda saat 10 filan. Ve bilmediğim bir il yani Kayseri ve hastane!!!

Kayseri’de takipçilerimiz olduğunu biliyorum. Hepsiyle hemen hemen ya telefon, ya e-mail ya da blog aracılığıyla görüşüyoruz.

Ama bu yazı vesilesi ile tüm Kayseri’de yaşayan arkadaşlarımıza sesleniyor; ‘Kayseri’de yaşayan herkes bu yazının altına yorum yapsın’.

Belli olmaz. Belki yakın zamanda Kayseri’de bir organizasyon yaparız. Hepinizle tanışma fırsatımız olur 🙂

12 YORUMLAR

 1. Esra hanım merhaba,
  Dört gözle bekliyoruz 🙂
  Kayseri yanında Nevşehir, Niğde illeri ile neredeyse Kayserinin ilçesi sayılan Boğazlıyan ve çevresinide bekleriz;
  Erciyesi gören Diyabetliler neredesiniz ?
  mutluluklar 🙂

 2. Esra hanım ;
  kayseri organizasyonuna zevkle katılırım nedeni ;
  bir kayseri firmasında 8 sene çalıştım ve son 1 senemi önceleri her pazartesi gidip her cuma dönerek sonralarıda her ay giderek geçirdim
  cok güzel anılarım var benimde 🙂 ve bir cok arkadaşım var hala görüştüğüm.İlker bey, buket hanım ve Ereni ayrı bir sevdim Ankara toplantısında tanışınca 🙂
  Sevgiler

 3. bende bır kayserilı olarak mutlu oldum bu yazıyı gorunce.fakat herzaman kayseride olamıyorum afyon kayseri mekik dokuyorum.bır organızasyon olursa seve seve gelırım sevgiler

 4. Kayseride yaşamama gerek varmı bilemedim ama ben de geçenlerde gittiğim kayseri gezisinde aynı Esra abla gibi bir olay yaşadım. Kayseri’nin havasından mı yoksa suyundan mı bilemedim ama daha kayseriye girmeden son mola yerinde aynı şekilde bir hipoglisemi atağı yaşadım. Kendimi toparlamayı başaramamış olsam, ertesi gün İlker bey abim hastaneye ziyaretime gelecekti zannımca :))

  Herneyse kayseri ekibine başarılar diliyorum ve en yakın zamanda bir etkinlikle davetlerine icabet etmeyi bekliyorum…

  Saygılar, sevgiler…

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: