Anasayfa Haberler&Gelişmeler Diyabetimben.com Yenileniyor

Diyabetimben.com Yenileniyor

4 4.586 görüntüleme

2012 yılı Şubat ayında kurduğumuz diyabetimben.com‘u uzun zamandır yenilemek istiyorduk. Çoğul konuşuyorum çünkü birçok arkadaşım ile bu yenilenme üzerine kaç kez konuştuk, kaç kez fikir geliştirdik inanın bilmiyorum. Ama sadece kendimiz için değil herkes için herkesin tip-1 diyabeti için kafa yorduk ve yormaya da devam edeceğiz.

yenilik

Tasarımcımız Fırat Gürsu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi son sınıf öğrencisi. Abim vesilesi ile tanıştım kendisi ile. İhtiyaçlarımızı çok iyi analiz etti ve beklentimize uygun bir tasarıma ulaştı.

Bu değişim süreci için diyabetimben.com 11 Temmuz Cuma’yı 12 Temmuz Cumartesi gününe bağlayan gece 03:00-06:00 arası kapalı olacak. Panik yapmayın. Bloğa giremiyorum diye mesaj atmayın. Beni aramayın 🙂

Hepimizin tip-1 diyabeti ve yeni tip-1 diyabetle tanışan herkes için bu yenilenme bize iyi gelecek…

  • Teşekkürler Esra Hanım ;

    İnşallah dediğiniz gibi olur yaşdan dolayı şanşlı olmam gerek 🙂 Hastaneye gittiğimde 400 üstü (koma)’da gittim . Serumla 2günde toparldım … Benim yaşlarımda bazı yaşıtlarım 4-5 gün serumla kaldılar…

    Şekerimi 2 haftada dengeye soktum en erken taburcu olanlar arasındayım .Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi gördüğüm için 4 gün eğitim aldım ve çıktım , diğer hastalar bir 4 gün daha alacaklar daha çabuk öğrenip hastalığı kabullenmek büyük bir başarı gibime geliyor.

    Zaten hastalık demek bir saçma geliyor yaşam tarzı 🙂 Yazılarımı en kısa zamanda e-mail adresinize atacağım skype adresim :aro_2108 varsa iletişime geçerseniz sevinirim sizin gibi bilgili biri daha çok moral verecektir bana.

  • Cevap Bırak

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.