Diyabetimben.com Digital Health Summit Turkey’e Katılıyor

Haberler&GelişmelerDiyabetimben.com Digital Health Summit Turkey'e Katılıyor

Dünyada ve Türkiye’de yıllardır yapılan bir organizasyon var. Dijital Sağlık alanına gönül vermiş uzmanlar, ilaç sektörü yöneticileri, dijital ajanslar, kamu ve özel sağlık kurumu yöneticileri, mobil operatörler, teknoloji firmaları, geri ödeme kurumları başta olmak üzere sağlık sektörünün farklı paydaşları katılmakta.

2012 yılından bu yana PTMS tarafından organize edilen Dijital Sağlık Zirvesi bu yıl 17-18 Eylül’de İstanbul’da gerçekleştirilecek. Ben de bu zirveye Diyabetimben.com’un Kurucusu ve İnsan Kaynakları Müdürü kimliğimin yanında en önemli kimliğim olan Tip-1 Diyabetli Esra Avcı olarak katılacağım. Diyabetimben’i, sonrasında kendimin ve tip-1 diyabetimin nasıl değiştiğini, takipçilerimizin hayatlarının nasıl değiştiğini ve başarılarımızı anlatacağım.

Bu sene zirve; dijital sağlık uygulamalarının sunduğu olanaklar sayesinde katılımcı, güçlü, farkındalığı artan hasta ve kullanıcı profili üzerinde odaklanacak.

http://www.dhsturkey.com linkinde zirve ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Ana sayfada bir kayıt formu var. Bir ücret karşılığında zirveye katılabiliyorsunuz.

http://www.dhsturkey.com/duyuru/5agustos2014/DUYURU-DHS20140804.pdf linkinden de tüm konuşmacılara ve zirve gündemine ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: