Diyabetikler Kongresi / Düzce

EtkinliklerDiyabetikler Kongresi / Düzce

Düzce Üniversitesi ve Düzce Çocuk ve Genç Diyabetliler Derneği dünyada da birçok örneği olan ‘Diyabetikler Kongresi’ düzenliyor. Facebook üzerinde Sn Prof Dr İlknur Arslanoğlu’nun bu organizasyonla ilgili paylaşımlarına istinaden bu önemli organizasyonu desteklememiz, katılmamız ve duyurmamız gerektiğini düşündüm. Bu arada Porf Dr İlknur Arslanoğlu Düzce Üniversitesi Çocuk Endokrinolojisi’nde çalışıyor.

988436_10152140925829425_232413659_n

Kayıt süresini kaçıranlar ve 15 yaşından küçükler (2000 yılı ve sonrası doğumlular) bu toplantıya kabul edilmemekte. Biliyorsunuz biz de 26 Ekim toplantımızda yaş sınırı koymuştuk. Burada önemli olan yetişkin tip-1 diyabetliler ve çocuk tip-1 diyabetlilerin ailesi ya da yakınlarının bilgilenmesi. Bu sebeple çocuklar neden katılamıyor diye aman sorgulamayın.

Kongrenin afişi bu yazımızın fotoğrafı. Önemli doktor, hemşireler ve diyetisyenler katılıyor.

Bu kongreye tip 1 ve tip 2 diyabetli erişkin bireyler, diyabetli çocukların yakını olan yetişkinler, diyabetle uğraşan sağlık profesyonelleri ve diğer profesyoneller, ayrıca diyabeti öğrenmek isteyen herkes, örneğin bir entellektüel, bir gazeteci … gibi, davetlidir. Oturumlar ciddi, fakat akıcı ve katılımlı olacaktır. Ayrıca gün boyu verimli olunduktan sonra akşamları küçük sürprizler katılımcıları bekliyor.

Kongreye uzaktan gelerek konaklamak isteyenlar için otellerle görüşülmüş. Kahvaltı dahil bir gecelik fiyatlar öğretmenevinde iki kişilik odada kişi başı 30 TL, diğer otellerde tek kişilik odada 50-90 TL. Dileyenlere rezervasyon için yardımcı olunacağı belirtilmiş.

Başvuruyu tamamlamak için Başvuru Formu’nu doldurularak 30 Nisan mesai bitimine kadar internetten, elden veya kargoyla Prof. Dr. İlknur Arslanoğlu, Düzce Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi adresine gönderilmesi gerekli. Aman tarihi kaçırmayın.

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde takipli olan bireyler kontrol için 30 Nisan’a kadar hastaneye gittiklerinde başvurularını bizzat yapabilirler. Ancak kontrole gelememe olasılığına karşı başvuruları telefon yoluyla tamamlayabilirsiniz.

30 Nisan son başvuru tarihi. Gideceksiniz bunu bir yere not edin.

Sormak istediğiniz her konu için telefon: 0380 551 20 03

Ayrıca Facebook’tan Düzce Diyabetli Çocuklar Derneği grubunu da takip edebilirsiniz. Prof Dr İlknur Arslanoğlu gün içerisinde yazılan her yazıya ya da sorulan her soruya mutlaka cevap veriyor.

 

1 Yorum

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: