5. Diyabet Şenliği / Ankara

Etkinlikler5. Diyabet Şenliği / Ankara

Sizlerle güzel bir etkinliğin detaylarını paylaşacağım. Ankara’dan Sevgili Aşır Can Büyüker’in benimle mail yoluyla paylaştığı detayları da aşağıda okuyabileceksiniz.

Bir aksilik olmazsa ben ve Eşref bu etkinliğe katılacağız. Ankara’daki arkadaşlarım sağolsunlar yaptığımız birçok panelde bizlerleydi. Bu sefer biz davetlerine iştirak edeceğiz. Bize eşlik etmek isteyen olursa hep beraber gideriz.

10177280_847624148587754_6914990105913317776_n

Etkinliği DiyabetimBen.com olarak biz yapmadığımız için yazının sonunda isimleri ve telefonları bulunan arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Buyrun Aşır Bey’den gelen etkinlik detaylarını okumaya.

Veee beklenen gün geldi çattı. Son 4 yıldır düzenli olarak Mayıs ayında Ankara ve tüm Türkiye’deki gerek Tip-1 gerekse Tip-2 Diyabetli dostlarımızla düzenlediğimiz piknik organizasyonumuzu bu sene 5. Diyabet Şenliği adı altında yapacağız.

Etkinliği bu sefer diğer senelerden farklı olarak yeni kurulan Diyabetle Yaşam Derneği Ankara Şubesi adına gerçekleştireceğiz

Bizlerden yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen Türkiye Diyabet Vakfı Ankara Şubesi ve Prof. Doktor İlhan Yetkin önderliğinde gerçekleştireceğimiz şenliğimize çok kapsamlı bir katılım bekliyoruz. Ankara’daki tüm devlet, üniversite ve özel hastanelerin endokrin bölümlerine asacağımız afişler ile birlikte katılımın bu sene maksimum düzeyde olacağını düşünüyoruz.

Şenliğimizin kontenjanı 150 kişi ile sınırlıdır. Bu günden itibaren 4 Mayıs Pazar gününü telefonunuza, ajandanıza, bilgisayarınıza nereye yazarsanız yazın o gün bir yere kaybolmayın. Duyan duymayana iletsin. Güncel listeyi belirli aralıklarla buradan paylaşacağız. Lütfen katılacağınızı etkinlik sorumlularına önceden bildirip yerinizi ayırtın.

Katılım bedelimiz her şey dahil Bilet almak koşuluyla 10 TL’dir. Şenliğe gelirken maharetlerinizi konuşturabilirsiniz (kek,börek,poğaca) 🙂

Şenliğimizde bol bol kahkaha, eğlence ve sürpriz hediyelerimiz olacaktır.

Etkinlik yerimiz ve otobüsümüzün kalkacağı yer ilerleyen günlerde buradan bildirilecektir. Şenlik yeri bu sene sürpriz olabilir 🙂

Detaylı Bilgi ve sorularınız için :

Aşır Can Büyüker 0505 380 19 66
Fatih Kangı 0554 660 76 73
Öyküm Solak 0532 446 86 87
Sıddık Şimşek 0507 493 29 86

Aşır Can Büyüker

 

3 YORUMLAR

  1. Cok güzel bir organizasyon olacagina eminim tebrikler arkadaslar.

    Esara’cim bir aksilik cikmazsa ben size eslik ederim 🙂

    Gidelim arkadaslarimizin senligini senlendirelim 🙂

  2. Arkadaşlar gerçekten harika bir şenlik olacak. Şehir dısından da sizleri aramızda görmek isteriz. Gelebilen arkadaşlar bizleri onurlandırırlar. Saygılarımla.

Bir yorum yapın.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer yazılar

%d blogcu bunu beğendi: